Мапа сайту

Про нас 
Історія13-01-2019 23:30:13
Училище сьогодні13-01-2019 23:30:13
Адміністрація13-01-2019 23:30:15
Читаємо тут!24-01-2019 11:41:41
Контактна інформація13-01-2019 23:30:28
Мапа сайту13-01-2019 23:30:14
Абітурієнту 
Будемо знайомі13-01-2019 23:30:15
Приймальна комісія09-07-2019 11:52:47
Спеціальності13-01-2019 23:30:15
Відгуки про училище13-01-2019 23:30:13
Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С» (9 кл.)13-01-2019 23:30:15
Машиніст крана автомобільного (9 кл.)13-01-2019 23:30:15
Електрогазозварник (9 кл.)13-01-2019 23:30:14
Штукатур, лицювальник - плиточник, маляр (9 кл.)13-01-2019 23:30:14
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (9 кл.)13-01-2019 23:30:28
Токар, фрезерувальник (9 кл.)13-01-2019 23:30:28
Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія), оператор комп'ютерного набору (9 кл.)13-01-2019 23:30:27
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (9 кл.)13-01-2019 23:30:14
Слюсар з ремонту автомобілів (11 кл.)13-01-2019 23:30:13
Майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів (11 кл.)13-01-2019 23:30:28
Електрогазозварник (11 кл.)13-01-2019 23:30:14
Токар (11 кл.)13-01-2019 23:30:14
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (термін навчання - 1,5 року) (11 кл.)13-01-2019 23:30:15
Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) (11 кл.)13-01-2019 23:30:13
Оператор комп'ютерної верстки (11 кл.)13-01-2019 23:30:14
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (термін навчання - 1 рiк) (11 кл.)13-01-2019 23:30:15
Охоронник, охоронець (11 кл.)13-01-2019 23:30:14
Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (технік-механік)13-01-2019 23:30:14
Будівництво та експлуатація будівель і споруд (технік-будівельник)13-01-2019 23:30:14
Бухгалтерський облік (бухгалтерія)13-01-2019 23:30:15
Обслуговування комп'ютерних систем і мереж (технік-програміст)13-01-2019 23:30:14
Гуртожиток13-01-2019 23:30:13
Новини 
Про нас пишуть13-01-2019 23:30:15
Наші новини27-06-2019 14:39:34
Профком 
Новини профкому13-01-2019 23:30:13
Положення13-01-2019 23:30:14
Фото 
Дошка пошани13-01-2019 23:30:27
Події в фото18-01-2019 15:36:55
Події в відео13-01-2019 23:30:14
Участь у акціях13-01-2019 23:30:13
Учбова частина 
Розклад22-03-2019 09:16:49
Заміни18-01-2019 15:36:46
Розклад дзвінків13-01-2019 23:30:14
Розклад екзаменів та захистів дипломів04-06-2019 10:41:12
Успішність13-01-2019 23:30:13
Розклад роботи гуртків13-01-2019 23:30:15
Відділення 
Економічне29-01-2019 11:21:03
Будівельне13-01-2019 23:30:13
Транспортно-механічне13-01-2019 23:30:28
Охоронне13-01-2019 23:30:15
Загальноосвітні предмети29-01-2019 09:59:07
Наші партнери13-01-2019 23:30:13
Базові підприємства13-01-2019 23:30:13
Методичний вісник 
Методична робота13-01-2019 23:30:13
Методист13-01-2019 23:30:14
Методична робота13-01-2019 23:30:15
Організаційна структура методичної роботи13-01-2019 23:30:13
Методичний кабінет13-01-2019 23:30:15
Методичні комісії13-01-2019 23:30:14
Атестація педагогічних працівників13-01-2019 23:30:13
Передовий педагогічний досвід13-01-2019 23:30:15
Каталог електронних носіїв13-01-2019 23:30:14
База корисних сайтів13-01-2019 23:30:15
Картотека періодичних видань13-01-2019 23:30:15
Електронна картотека дидактичних матеріалів працівників ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"13-01-2019 23:30:28
Методичний калейдоскоп13-01-2019 23:30:14
Класна година "Азбука ділової людини. Складові успіху", викладач Денищенко Л.В.13-01-2019 23:30:13
Позакласний захід "Бухгалтерський турнір", майстер в/н Ольховська О.О.13-01-2019 23:30:28
Ділова гра "Інвестор", викладач Денищенко Л.В.13-01-2019 23:30:13
Інтелектуальний конкурс "Бухгалтер - ерудит", майстер в/н Матосова В.П.13-01-2019 23:30:15
Викладач Захарова І.Г., "Засідання" Клубу бухгалтерів "13-01-2019 23:30:13
Олімпіада з спецпредметів13-01-2019 23:30:14
Урок виробничого навчання, майстер Попова А.А., "Художнє оформлення документів в MS Word"13-01-2019 23:30:28
Урок виробничого навчання, майстри Мухамедшин І.А., Змієвська О.В., "Схеми освітлення"13-01-2019 23:30:28
Класна година "Комп'ютер - друг чи ворог?", Викладач Меркулова О.Г., майстер в/н Полстянкіна Л.М.13-01-2019 23:30:15
Викладач Слєпньова К.О., "Урок подорож" Країна MS Word"13-01-2019 23:30:28
Урок виробничого навчання, майстер Суптеліна М.В., "Анімація в MS PowerPoint"13-01-2019 23:30:13
Викладач Подрез О.В., "Бази даних13-01-2019 23:30:15
Викладач Айвенко Т.Г.13-01-2019 23:30:14
Викладач Макаренко М.С.13-01-2019 23:30:13
Викладач Шумська К.Р. "Українські вечорниці"13-01-2019 23:30:15
Викладачі Хабленко О.С., Підгорна В.М.13-01-2019 23:30:13
Викладач Третьяк О.Л.13-01-2019 23:30:28
Викладач Прибильська О.Л.13-01-2019 23:30:28
Викладач Супрун І.С.13-01-2019 23:30:28
Соціальний педагог Кривобок О.І., практичний психолог Щеглова Т.А.13-01-2019 23:30:13
Тиждень інформаційних технологій13-01-2019 23:30:28
Викладач Меркулова О.Г., "Списки. сортування і фільтрація"13-01-2019 23:30:15
Викладач Руднєв М.М., "Масиви"13-01-2019 23:30:14
Викладач Подрез О.В., "Секрети комп'ютерних мереж"13-01-2019 23:30:28
Майстер в/н Попова А.А., "Створення візитної картки в MS Publisher"13-01-2019 23:30:15
КВН, "Комп'ютер-світ інтернету!"13-01-2019 23:30:13
Викладач Самойленко Т.А., Гра "Найрозумніший13-01-2019 23:30:15
Викладач Денищенко Л.В., класний годину "На що витратити своє життя?"13-01-2019 23:30:14
Майстер в/н Шона Є.Ю., урок "Відображення господарських операцій на синтетичних і аналітичні рахунки обліку"13-01-2019 23:30:14
Майстер в/н Ольховська О.О., Брейн-рин13-01-2019 23:30:28
Шпаргалка13-01-2019 23:30:15
Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^