Будівництво та експлуатація будівель і споруд (технік-будівельник)

Загальна характеристика

На Україні ось уже кілька років поспіль спостерігається будівельний бум, і припинятися він поки не збирається. Постійно щось будується або ремонтується, тому поле для діяльності кваліфікованих будівельників просто величезна.

Сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали дозволяють створювати вишукані, стильні фасади й інтер'єри будинків, робити навколишній світ зручним, яскравим!

Вимоги до людини

Використання декоративної кольорової штукатурки, різних видів обробної плитки, сучасних фарб і шпалер відносить спеціальність до групи "людина - художній образ".

Кваліфікований майстер повинен знати види матеріалів, склади розчинів, мастик. Вміти вести підготовчі роботи, викладати малюнок обробної плиткою.

У регіональному базовому ВПУ навчать технології роботи з новими будівельними матеріалами (марок Ceresit і Knauf та ін), знати їх види і властивості, вміти працювати з будівельним інструментом.

Умови прийому та навчання

Термін навчання 2 роки. По закінченні отримують диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму). Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Спеціальність будівництво та експлуатація будівель і споруд - нині одна із самих затребуваність на ринку праці. Попит на таких фахівців росте з кожним днем. Для хорошого майстра роботодавець готовий на багато що: пропонує високі зарплати, соцпакети.

Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^