Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Загальна характеристика професії

ХХI століття - час, коли комп'ютерні технології розвиваються надзвичайно швидкими темпами. Підготувати комп'ютер до роботи, підключити до нього офісне обладнання, встановити програмне забезпечення допоможе оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Він кваліфіковано використовує всі можливості комп'ютера для вирішення завдань в будь-якій сфері діяльності.

Вимоги професії до людини

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це грамотний, володіє сучасними технологіями фахівець. Знання комп'ютерних програм і систем зв'язку (мережеве оточення, Internet) дозволяють йому виконувати роботи з різною інформацією (числами, текстами, графікою, звуком), відеомонтаж.

Навчаючись в Сєвєродонецькому ВПУ, ви вивчите пристрій і принципи роботи комп'ютерної та офісної техніки. Освоїте інформаційні системи та мережі, основи програмування, технологію обробки різних даних, навчитеся розробляти і розміщувати Web-сайти.

Професійно - технічна підготовка

На навчання за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 1 рiк. По закінченні отримують диплом державного зразка, атестат про середню освіту. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Бажаючі підвищити свій професійний рівень можуть залишитися на навчання у ВПУ й одержати диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "технік - програміст".

Перспективи зайнятості

Стабільно високим залишається в останні роки попит на комп'ютерників. Знання останніх технологій і спеціальну освіту дозволяють тим, хто займається програмним забезпеченням, системним адміністраторам, веб-дизайнерам отримувати досить високі зарплати.

Реклама і продаж комп'ютерного обладнання та програм, витратних матеріалів, офісного і мережевого обладнання також можуть стати сферою діяльності оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^