розклад на 17.09.2021 року

№ групи№ урокупредмет, який будепредмет, що замінюється№ корпуса№ кабінета
17.09.2021 року
1, 8ЛВиробнича практика
11,3,1Л,4,7,6Л,7ЛВиробниче навчання
І курс
91,2Українська моваКривобок О.І.ІІ12
3,4Слюсарна справаАртамонова І.І.І218
5,6ФізикаНовосад В.В.І106
7Математика Потапова В.А.ІІ10
101,2ГеографіяАгафонова О.І.І218
3,4ЕлектротехнікаБудна Г.М.с/м23
5,6Охорона праціКарташова В.Д.ІІ4
7Галузева економікаСклярова Т.Д.І120
121,2Будівельне креслен.Філенко А.В.І222
3,4Захист УкраїниЯструбинськийС.М.ІІ8
5,6СпецтехнологіяБукрєєва С.А.І216
7МатеріалознавствоБукрєєва С.А.І216
131,2Зарубіжна літерат.Третьяк О.Л.ІІ9
3,4МатеріалознавствоБукрєєва С.А.І216
5,6Фізична культураГалатайстрова Ю.В.с\зала
7ЕлектротехнікаЯструбинськийС.М.ІІ8
141,2Українська моваКуценко В.О.ІІ1
3,4Математика Руднєва Т.М.І115
5,6Захист УкраїниЯструбинськийС.М.ІІ8
7Будівельне креслен.Філенко А.В.І222
151,2ЕлектротехнікаЯструбинськийС.М.ІІ8
3,4Фізична культураГалатайстрова Ю.В.с\зала
5,6МатеріалознавствоБудна Г.М.с/м23
61,2Допуски та вимір.Артамонова І.І.І218
3,4Фізична культураМусієнко А.Г.с\зала
5,6Осн.ринков.економ.Склярова Т.Д.І120
7Осн.трудов.законод.Прохницький А.А.с/м20
ІІ курс
21,2Фізична культураМусієнко А.Г.с\зала
3,4ІсторіяПрохницький А.А.с/м20
5,6ІнформатикаСлєпцова М.Д.І102
7Українська моваКривобок О.І.ІІ12
1,2Англійська моваПідгорна В.М.ІІ11
3,4Зарубіжна літерат.Третьяк О.Л.ІІ9
5,6Математика Руднєва Т.М.І115
ІІІ курс
1,2Математика Руднєва Т.М.І115
3,4Українська моваКуценко В.О.ІІ1
5,6ІсторіяПрохницький А.А.с/м20
7Вільно обир.предм.Черняк І.В.ІІ13
51,2Вільно обир.предм.Черняк І.В.ІІ13
3,4Англійська моваПідгорна В.М.ІІ11
5,6ГеографіяАгафонова О.І.ІІ6
7Операційні системиЛуньова О.Л.І112
Групи ВПУ
М-11,2Економічна теоріяСклярова Т.Д.І120
3,4Українська моваКривобок О.І.ІІ12
5,6АвтомобіліДрушляк В.М.с/м17
М-21,2АвтомобіліДрушляк В.М.с/м17
3,4ІсторіяЧерняк І.В.ІІ13
5,6Українська моваКривобок О.І.ІІ12
М-31,2Транспортна логіс.Прохницький А.А.с/м20
3,4Організ.і плануванняДенищенко Л.В.І225
5,6Англійська моваПідгорна В.М.ІІ11
М-41,2КресленняЗайкова Л.М.с/м16
3,4Технічна діагностикаДрушляк В.М.с/м17
5,6Організ.і плануванняДенищенко Л.В.І225
Т-11,2Перифер.пристроїГусєва С.В.І116
3,4Захист інформаціїЛуньова О.Л.І112
5,6Фізична культураМусієнко А.Г.с\зала
Т-21,2Захист інформаціїЛуньова О.Л.І112
3,4Перифер.пристроїГусєва С.В.І116
5,6Опреційні системиГусєва С.В.І116
Т-31,2Основи програмув.Слєпцова М.Д.І102
3,4Матем.статистикаПотапова В.А.І10
5,6Алгоритми і метод.Потапова В.А.І10
Т-41,2Матем.статистикаПотапова В.А.І10
3,4Основи програмув.Слєпцова М.Д.І102
5,6ІсторіяЧерняк І.В.ІІ13
Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^