ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»
Ю.К.Кузьмінов
Початок о 9:00

Графік проведення державної підсумкової та кваліфікаційної атестації

Група № 10
«Електрогазозварник»
20.12.17
Обладнання та технології зварювальних робіт см, 23
Голова атестаційної комісії: Волошина В.О.
Викладач: Будна Г.М. Асистент: Шапошнік Г.А.
22.12.17
Українська мова ІІ, 1
Голова атестаційної комісії: Кузьмінов Ю.К.
Викладач: Рудік О.В.
Асистент: Кривобок О.І.
26.12.17
Біологія ІІ, 6
Голова атестаційної комісії: Склярова Т.Д.
Викладач: Макаренко М.С.
Асистент: Мішина Л.М.
28.12.17
Математика І, 106
Голова атестаційної комісії: Мішина Л.М.
Викладач: Посохова В.В.
Асистент: Попова А.А.
Графік проведення іспитів

Група Б-13-3
«Бухгалтерський облік»
18.12.17
Економічний аналіз І, 225
Голова атестаційної комісії: Склярова Т.Д.
Викладач: Денищенко Л.В.
20.12.17
Інформаційні системи і технології обліку І, 221
Голова атестаційної комісії: Суптеліна М.В.
Викладач: Слєпньова К.О.
22.12.17
Фінансовий облік І, 225
Голова атестаційної комісії: Склярова Т.Д.
Викладач: Денищенко Л.В.
26.12.17
Охорона праці І, 218
Голова атестаційної комісії: Мішина Л.М.
Викладач: Артамонова І.І.
28.12.17
Фінансовий облік І, 225
(захист курсової роботи)
Голова атестаційної комісії: Волошина В.О.
Викладач: Денищенко Л.В., Дятченко Д.О.
РОЗКЛАД проведення іспитів

М-16-4, М-16-5 «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів» М-17-1 «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів» М-17-2 «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів»
18.12.17
Основи філософських знань ІІ, 13
Голова екзаменаційної комісії: Волошина В.О.
Викладач: Прибильська О.Л.
19.12.17
Економічна теорія I, 120
Голова екзаменаційної комісії: Волошина В. О.
Викладач: Склярова Т. Д.
20.12.17
Економічна теорія I, 120
Голова екзаменаційної комісії: Волошина В. О.
Викладач: Склярова Т. Д.
20.12.17
Технічна експлуатація автомобілів см, 17
Голова екзаменаційної комісії: Кузьмінов Ю.К.
Викладач: Друшляк В. М.
21.12.17
Українська мова ІІ, 9
Голова екзаменаційної комісії: Склярова Т. Д.
Викладач: Третьяк О.Л.
22.12.17
Історія України ІІ, 13
Голова екзаменаційної комісії: Склярова Т. Д.
Викладач: Прибильська О.Л.
22.12.17
Електрообладнання автомобілів см, 18
Голова екзаменаційної комісії: Кузьмінов Ю.К. Викладач: Слюсаренко О.В.
28.12.17
Історія України ІІ, 13
Голова екзаменаційної комісії: Волошина В. О.
Викладач: Прибильська О.Л.
28.12.17
Українська мова ІІ, 9
Голова екзаменаційної комісії: Склярова Т. Д.
Викладач: Третьяк О.Л.
27.12.17
Правила дорожнього руху см, 18
Голова екзаменаційної комісії: Буц В.О.
Викладач: Слюсаренко О.В.
- -
29.12.17
Технічна експлуатація автомобілів (захист курсового проекту) ІI, 2
Голова екзаменаційної комісії: Буц В.О.
Викладач: Друшляк В. М., Слюсаренко О.В.
- -

Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^