Подовжено термін прийому документів для учнів на базі 11 класів. Чекаємо вас на навчання!








ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»
Ю.К.Кузьмінов
Початок о 9:00

РОЗКЛАД Державної кваліфікаційної атестації

Група пробні кваліф.роботи захист дипломн.роботи Екзаменаційна комісія
група1, Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії „С”
23.06.17
29.06.17
Голова комісії: Крайнов Анатолій Олександрович, голова правління ПАТ “Механізатор”
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», заст. голови;
Волошина В.О. - заст. директора з НВР;
Друшляк В.М. - викладач;
Артамонова І.І. - викладач;
Метьолківн С.М. - майстер в/н;
Жихарєв О.А. - майстер в/н
група 6, Слюсар з ремонту автомобілів
22.06.17
27.06.17
Голова комісії: Крайнов Анатолій Олександрович, голова правління ПАТ “Механізатор”
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», заст. голови;
Волошина В.О. - заст. директора з НВР;
Друшляк В.М. - викладач;
Артамонова І.І. - викладач;
Метьолківн С.М. - майстер в/н;
Жихарєв О.А. - майстер в/н
група 7, Електрогазозварник
23.06.17
27.06.17
Голова комісії: Воробйов Віталій Іванович, директор КП СБФ „ДСК”
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», заст. голови;
Степанов Віктор Іванович – головний
Зварник Сєвєродонецького заводу хімічного не стандартизованого обладнання;
Волошина В.О. - заст. директора з НВР;
Будна Г. М. - викладач;
Артамонова І. І. - викладач;
Ворошилова О. Є. - майстер в/н;
Шаповалов В.В. - головний державний інспектор відділу Державного нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області.
група 16, Оператор з обробки інформації і програмного забезпечення
23.06.17
27.06.17
Голова комісії: Морланг Сергій Володимирович, начальник відділу інформаційних технологій ПНПП «Потенціал»
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. -директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», заст. голови;
Волошина В.О. -заст. директора з НВР;
Слєпньова К.О. - викладач;
Слєпцова М.Д. - викладач;
Суптеліна М.В. - майстер в/н;
Луньова О.Л. - майстер в/н
група 3, Машиніст крана автомобільного
23.06.17
29.06.17
Голова комісії: Крайнов Анатолій Олександрович, голова правління ПАТ “Механізатор”
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», заст. голови;
Волошина В.О. - заст. директора з НВР;
Слюсаренко О. В. - викладач;
Артамонова І.І. - викладач;
Орлов О.Є. - майстер в/н;
Жихарєв О.А. - майстер в/н;
Шаповалов В.В. - головний державний інспектор відділу Державного нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області.
група 5, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
23.06.17
29.06.17
Голова комісії: Афанасьєв Павло Миколайович – головний інженер КП «Сєвєродонецьклифт»;
Заступник голови комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», заст. голови;
Члени комісії:
Волошина В.О. - заст. директора з НВР;
Меркулова В.О. - викладач;
Мухамедшина І.А. - майстер;
Суптеліна М.В. - майстер;
Шаповалов В.В. - головний
державний інспектор відділу Державного нагляду
Головного управління Держпраці у Луганській області.
група Т-15-4, Обслуговування комп’ютерних систем і мереж
-
29.06.17
Голова комісії: Морланг Сергій Володимирович, начальник відділу інформаційних технологій ПНПП «Потенціал»
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ
«Сєвєродонецьке ВПУ», заст.голови;
Волошина В.О. -заст. директора з НВР;
Подрєз О.В. - викладач;
Дятченко Д.О. - викладач;
Слєпньова К.О. - викладач;
Слєпцова М.Д. - викладач;
Артамонова І.І. - викладач;
Денищенко Л.В. - викладач
група Т-15-5, Обслуговування комп’ютерних систем і мереж
-
29.06.17
Голова комісії: Морланг Сергій Володимирович, начальник відділу інформаційних технологій ПНПП «Потенціал»
Члени комісії:
Кузьмінов Ю. К. - директор ДНЗ
«Сєвєродонецьке ВПУ», заст.голови;
Волошина В.О. -заст. директора з НВР;
Подрєз О.В. - викладач;
Дятченко Д.О. - викладач;
Слєпньова К.О. - викладач;
Слєпцова М.Д. - викладач;
Артамонова І.І. - викладач;
Денищенко Л.В. - викладач
РОЗКЛАД проведення іспитів

Б-16-3
«Облік і оподаткування»
14.06.2017
Політична економія, 1/225
Голова атестаційної комісії: Склярова Т.Д.
Викладач: Денищенко Л.В.
16.06.2017
Охорона праці, 1/218
Голова атестаційної комісії: Волошина В.О.
Викладач: Артамонова І.І.
19.06.2017
Облік і звітність у бюджетних установах, 1/225
Голова атестаційної комісії: Склярова Т.Д.
Викладач: Денищенко Л.В.
22.06.2017
Вища математика, 2/10
Голова атестаційної комісії: Мішина Л.М.
Викладач: Смешна Л.В.
26.06.2017
Податкова система, 1/225
Голова атестаційної комісії: Склярова Т.Д.
Викладач: Денищенко Л.В.
29.06.2017
Податкова система, 1/225 (захист курсового проекту)
Голова атестаційної комісії: Волошина В.О.
Викладач: Денищенко Л.В.,
Дятченко Д.О.

Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^