Подовжено термін прийому документів для учнів на базі 11 класів. Чекаємо вас на навчання!








Кузьмінов Юрій Кіндратович

Директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»
Керівник учбового закладу

70-26-67, 4-31-37

Графік особистого прийому громадян

Перелік питаньЧаси прийомуМісце прийому
1. Організація роботи училища
2. Кадрове забезпечення
3. Фінансово-господарська діяльність
понеділок, четвер
з 14 до 15
Уч. корпус № 1,
каб. директора

Волошина Віолетта Олегівна

Заступник директора з НВР
ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».

Керує навчально-виробничим процесом; відповідає за учнівський контингент.

4-02-70

Графік особистого прийому громадян

Перелік питаньЧаси прийомуМісце прийому
1. Організація професійної підготовки в т.ч. вечірніх курсів
2. Зарахування(відрахування) учнів
3. Працевлаштування випускників
4. Підготовка до ДКА
5. Отримання документів про освіту державного зразка
Вівторок, середа, п’ятниця
з 13 до 15
Уч. корпус № 1,
каб. заступника директора з НВР

Склярова Тетяна Дмитрівна

Заступник директора з НВР ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».
Керує навчально-виховним процесом; організує позаурочні виховні заходи.

70-28-06

Графік особистого прийому громадян

Перелік питаньЧаси прийомуМісце прийому
1. Соціальний супровід сиріт, учнів пільгових категорій
2. Гуртожиток
3. Надання матеріальної допомоги учням
4. Позакласна робота
Понеділок, середа
з 14 до 16
Уч. корпус № 1,
каб. заступника директора з ВР

Мішина Лілія Михайлівна

Заступник директора з НР
ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».

Керує учбовим процесом; складає розклад занять.

4-50-82

Графік особистого прийому громадян

Перелік питаньЧаси прийомуМісце прийому
1. Організація навчального процесу
2. Стипендіальне забезпечення
3. Підготовка до ДПА та ЗНО
4. Пропуски занять
5. Видача довідок успішності
Кожен день
з 8 до 9
Уч. корпус № 2,
учительська

Турлак Любов Василівна

Завідуюча господарською частиною
ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».

Відповідає за господарчу діяльність училища.

4-21-77

Івченко Ліана Петрівна

Головний бухгалтер
Керує діяльністю бухгалтерії

4-01-24

Купріянова Олена Володимирівна

Інженер з охорони праці
Відповідає за охорону праці в училищі.

Сольоний Олександр Дмитрович

Керівник ФВ
Займається організацією фізичного виховання учнів
та позаурочною зайнятістю підлітків у спорті.

Буц Володимир Олександрович

Старший майстер
Організує та керує діяльністю майстрів виробничого навчання будівельного
та транспортно-механічного відділення

4-15-38

Графік особистого прийому громадян

Перелік питаньЧаси прийомуМісце прийому
Організація виробничого навчання
та виробничої практики
Кожен день
з 8 до 10
Уч. корпус № 2,
кімната майстрів

Мухамедшина Ірина Анатоліївна

Голова профсоюзного комітету
Захист прав працюючих робітників.

4-15-38

Рабощук Світлана Яківна

Секретар директора
Видача довідок.

4-31-37

Бровіна Олена Іллівна

Інспектор відділу кадрів
Ведення особистих справ згідно з діючим трудовим законодавством.

4-31-37

Кривобок Ольга Іванівна

Соціальний педагог
Відповідає за методичну роботу викладачів та майстрів виробничого навчання.

Суптеліна Марина Володимирівна

Методист, завідуюча економічного відділення, куратор груп ВПУ
Відповідає за методичну підготовку педпрацівників та ліцензування нових професій.

4-23-01

Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^