ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" сьогодні

Сьогодні Регіональний базовий ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" веде професійну підготовку за кількома напрямками: транспортно-механічному, будівельному, економічному і охоронному. В училищі готують кваліфікованих робітників за професіями слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії "С"; майстер з діагностики та ремонту електронного устаткування автомобілів; машиніст крана автомобільного; електрогазозварник; штукатур, лицювальник - плиточник, маляр; токар, фрезерувальник; електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання; конторський (офісний) службовець, оператор комп'ютерного набору; оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; охоронник, охоронець, а також молодших спеціалістів за кваліфікаціями: технік - механік, технік - будівельник, технік - програміст, бухгалтер.

Читати далі

КАПІТАН профтехосвіти

По бурхливих хвилях океану освіти вже 65 років гордо пливе Флагман профтехосвіти України Регіональне базове Сєвєродонецьке вище професійне училище. Двадцять років керує ним його беззмінний капітан - директор Юрій Кіндратович Кузьмінов. Хто він - цей капітан корабля профтехосвіти?

Читати далі

Росте та розвивається наше училище!

З 1 вересня 2009 до трьох відділеннь - будівельного, транспортно-механічного, економічного - додалося четверте, електротехнічне. Це до складу Сєверодонецького Вищого професійного училища увійшов Сєверодонецький професійний хіміко-технологічний ліцей з професіями: токар, фрезерувальник; електромонтер; радіомеханік; апаратник синтезу, лаборант хімічного аналізу. От уже, дійсно, можна сказати: "Всі найпотрібніші робочі професії - у нас!".

Читати далі

1
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^