Увага! Продовжено набір учнів до 1 жовтня 2018 року за професіями "Автослюсар" , "Електрогазозварник", "Оператор програмного забезпечення"
КАПІТАН профтехосвіти

По бурхливих хвилях океану освіти вже 65 років гордо пливе Флагман профтехосвіти України Регіональне базове Сєвєродонецьке вище професійне училище. Двадцять років керує ним його беззмінний капітан - директор Юрій Кіндратович Кузьмінов. Хто він - цей капітан корабля профтехосвіти?

Він народився, одружився, народив сина, посадив дерево і все таке ... Тобто, як зазвичай... Як у людей. Він уважний батько, люблячий чоловік і люблячий онука дід. Він не бізнесмен, але справжній керівник нового типу, що вміє вибудувати стратегічну лінію розвитку керованого ним підприємства, успішно вирішує питання, пов'язані з реформуванням професійної освіти. За ініціативою Ю.К. Кузьмінова в регіональному ВПУ розпочато підготовку за новими складними професіями, в навчальний процес впроваджуються нові технології навчання, комп'ютерна техніка, створено економічне і охоронне відділення. У нинішньому році серед чотирьох ПТНЗ Луганської області, в яких працювала комісія Державної інспекції навчальних закладів, Сєвєродонецьке ВПУ було визнано кращим за якістю викладання, матеріально-технічній базі, за рівнем управлінської та організаторської роботи. Тому саме Ю. К. Кузьмінову було довірено керувати об'єднанням двох навчальних закладів: Сєвєродонецького ВПУ та хіміко-технологічного ліцею. У підсумку він бачить великий, багатопрофільний, що відповідає найсучаснішим вимогам професійний навчальний заклад, випускники якого будуть конкурентоспроможними, затребуваними на ринку праці.

Він не скелелаз і не альпініст, але він досяг у своїй справі таких висот, до яких дотягнутися вдається не кожному. Ю. К. Кузьмінов - Відмінник освіти, голова Ради директорів ПТНЗ регіону, член Президії Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, дійсний член Української технологічної академії, депутат міської ради. Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, Головного управління Луганської держобладміністрації, медалями "За заслуги перед Луганщиною", пам'ятним годинником від Президента України, "Почесною медаллю" від Православної Церкви, грамотами міськвиконкому.

Він не мандрівник, але якщо необхідно познайомитися з передовим досвідом роботи, знайти соціальних партнерів, укласти договір про співпрацю Ю. К. Кузьмінов поспішає туди, де з'являється така можливість. Так за його ініціативою регіональне ВПУ стало членом обласної торгово-промислової палати, були укладені договори про співпрацю з Київським навчальним центром "Академія Валмі", з провідними ВНЗ країни, та з іншими навчальними закладами.

Він, Ю.К. Кузьмінов, звичайно, ще багато хто. Але для нього набагато важливіше не те, в якому статусі він перебуває, а те, що він відчуває в кожен момент своєї діяльності.

Вересень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^