Слюсар з ремонту автомобілей, водій автотранспортних засобів (категорія "С")

Загальна характеристика професії

Всі машини, куди б вони не їхали, обов'язково приїдуть до автослюсаря, тому що кожному автомобілю необхідні технічне обслуговування та ремонт.

Автослюсар, як доктор, знайде причину неполадок і усуне їх, дасть нове життя вашому автомобілю. І той знову займе своє місце в строкатій річці автомобілів, що мчаться по дорогах країни.

Вимоги професії до людини

Автослюсар - це людина захоплений технікою, що вміє технічно мислити, схильний до творчого пошуку і конструюванню. Він повинен бути фізично міцним, кмітливим, мати гострий "технічний" слух.

А вивчити пристрій автомобіля, його технічні характеристики, механізми і прилади, правила експлуатації, виявляти можливі несправності і вміти їх усувати майбутні автослюсаря можуть, навчаючись в Сєвєродонецькому регіональному ВПУ.

Професійно-технічна підготовка

На навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів" приймаються випускники 11-х класів. Термін навчання відповідно 10 місяців. По закінченні отримують диплом державного зразка. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Бажаючі підвищити свій професійний рівень, можуть залишитися на навчання у ВПУ й одержати диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "технік - механік".

Перспективи зайнятості

Машин на дорогах стає все більше, а значить, потреба в автослюсаря буде постійно зростати. І чим складніше машина, тим вище кваліфікація слюсаря необхідна для ремонту. Автослюсарі працюють у фірмах автосервісу, а можуть відкрити і свою справу. Оплата праці кваліфікованого автослюсаря була і завжди буде досить високою.

Серпень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^