Бухгалтерський облік (бухгалтер)

Загальна характеристика

Дивовижна професія - бухгалтер! Мабуть, немає працівника, до підбору якого керівник ставився б настільки трепетно, як до вибору бухгалтера, адже він впливає на фінансову політику компанії, і від його професіоналізму залежить добробут всієї фірми.

Основи економіки, діловодства, бухгалтерського обліку, аналізу господарської діяльності підприємства - основні складові професії "Бухгалтерський облік (бухгалтер)".

Вимоги до людини

Який же він, сучасний бухгалтер? Перш за все, людина відповідальна і організований, який любить і вміє працювати з числами, здатний зосереджуватися, має розвинені аналітичні здібності. Він цікавиться нормативними документами та інструкціями і готовий з ними стикатися щодня. Бухгалтеру властиві скрупульозність, посидючість в роботі. Він уміє працювати і з людьми, і з комп'ютером. Має добру пам'ять і вміє мовчати, зберігаючи в секреті комерційну таємницю.

У регіональному ВПУ вас навчать виконувати операції по обліку фінансів, майна, цінних паперів, робити аналіз результатів господарсько - фінансової діяльності підприємства, знати і вміти працювати з комп'ютерною програмою "1С: Бухгалтерія"

Умови прийому та навчання

Термін навчання за професією "Бухгалтерський облік (бухгалтер)" 2 роки. По закінченні отримують диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "бухгалтер". Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Жодне підприємство, мале чи велике, банк або офіс, не обійдеться без бухгалтера. Хто зведе доходи з витратами, хто нарахує зарплату, хто зведе мільйонний баланс з точністю до копійки? Звичайно ж, справжній бухгалтер, яким кожен з вас може стати! Було б бажання і терпіння!

Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^