Автомобільний транспорт (механік)

Загальна характеристика

Всі машини, куди б вони не їхали, обов'язково приїдуть до механіка, тому що кожному автомобілю необхідні технічне обслуговування та ремонт.

Технік-механік, як лікар, знайде причину неполадок і усуне їх, дасть нове життя вашому автомобілю. І той знову займе своє місце в строкатій річці автомобілів, що мчаться по дорогах країни.

Вимоги до людини

Технік-механік - це людина захоплений технікою, що вміє технічно мислити, схильний до творчого пошуку і конструюванню. Він повинен бути фізично міцним, кмітливим, мати гострий "технічний" слух.

А вивчити пристрій автомобіля, його технічні характеристики, механізми і прилади, правила експлуатації, виявляти можливі несправності і вміти їх усувати майбутні автослюсаря можуть, навчаючись в Сєвєродонецькому регіональному ВПУ.

Умови прийому та навчання

Термін навчання 2 роки. По закінченні отримують диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "механік". Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Машин на дорогах стає все більше, а значить, потреба в техніках-механіків буде постійно зростати. І чим складніше машина, тим вище кваліфікація механіка необхідна для ремонту, працюють у фірмах автосервісу, а можуть відкрити і свою справу. Оплата праці кваліфікованого техніка-механіка була і завжди буде досить високою.

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^