ВІДКРИТТЯ ЄВРОКЛУБУ "EURO FUTURE"

У гамі зимового настрою в Сєвєродонецькому ВПУ відбулася презентація клубу "Euro Future". Його організатором стала викладач англійської мови ВПУ Підгорна Вікторія Миколаївна.

Керуюча Луганським обласним Бізнес-клубом "Демократія в дії" Галина Трякіна привітала всіх присутніх з цією подією і в знак подальшого співробітництва подарувала європейські блокноти для записів молодому президентові Євроклубу, студенту четвертого курсу комп'ютерних технологій Іллі Бережному і куратору Вікторії Подгорній, а прапорці з емблемою Європейського союзу - директору училища Юрію Кіндратович Кузьмінову.

Хлопці підготували екскурс в історію заснування та розвитку ЄС. З нього присутні дізналися про те, скільки країн сьогодні входить до Євросоюзу, які проблеми там вирішуються на благо світу і людей, та багато іншого. Пізнавальні розповіді ведучих чергувалися з музичними номерами, підготовленими учасниками художньої самодіяльності.

Для чого створюється цей клуб? Які можливості він надає молодим хлопцям? На ці питання дала відповіді В.П. Подгорна: "По-перше, завдяки участі в Євроклубі "Euro Future" хлопці зможуть впевнено зробити перший крок на шляху до кращого і стабільного життя до європейських стандартів. По-друге, вивчити історію, культуру, мову та традиції сусідніх країн, взяти участь в екскурсійних поїздках. Передбачаються також зустрічі з успішними людьми, як українськими, так і зарубіжними, можливості працювати за кордоном і багато іншого. І, по-третє, просто цікаво і корисно бути поінформованими про події, що відбуваються в Євросоюзі".

Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^