Новини 6 січня 2017 року

6 січня 2017 року. Президія ВАПП оприлюднює до відома голів регіональних асоціацій ВАПП, керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, міських, районних державних адміністрацій, директорів ПТНЗ та всіх працівників навчальних закладів системи професійно-технічної освіти лист, який надіслано Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. у зв’язку з необхідністю перегляду Постанови Кабінету Міністрів України щодо підвищення на два тарифні розряди посадових окладів та ставок заробітної плати всім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти.
 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ” (ВАПП)

01032, м. Київ,                                                  т/ф (044) 230-91-85


бульвар Шевченка, 54/1                                 E-mail: asso-pro@ukr.net
офіс 806                                                             http: www. vapp.in.ua
                 

Вих. № 1/2017
Від “ 06 ”  січня  2017 р.

Прем’єр-міністру України
Гройсману В.Б.

Шановний Володимире Борисовичу!

Громадська організація “Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти” засвідчує Вам свою повагу та повідомляє про наступне.
14 грудня 2016 року прийнята Постанова Кабінету Міністрів України №974 “Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298”, якою передбачено підвищення на 2 тарифні розряди посадових окладів та ставок заробітної плати всім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти.
Постановою передбачено різні терміни підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам залежно від типів навчальних закладів та джерел їх фінансування. З 01 січня 2017 року підвищуються посадові  оклади та ставки заробітної плати усім педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції, до яких належать і професійно-технічні навчальні заклади державної та комунальної власності, в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти, які зазначені у статті 1032 Бюджетного кодексу України. Підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам інших типів навчальних закладів та установ освіти передбачено з 01 вересня 2017 року.
Таким чином педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів, а саме викладачі предметів загальноосвітньої підготовки, викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання, керівники фізичного виховання, вихователі, психологи, методисти та інші педагогічні працівники ПТНЗ, з 01.01.2017 р. по 01.09.2017 р. будуть знаходитися в різних умовах оплати праці, що провокує соціальне напруження в педагогічних колективах, яке і так є нестабільним.
До Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти вже надходять звернення від обласних асоціацій та від колективів професійно-технічних навчальних закладів, в яких висловлюється обурення таким непрофесійним і несправедливим рішенням Уряду.
Просимо Вас дати доручення Міністерству фінансів України разом з Міністерством освіти і науки України невідкладно підготувати та подати на затвердження Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до Постанови №974 від 14 грудня 2016 року в частині встановлення підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам з 1 січня 2017 року для всіх педагогічних працівників незалежно від типів навчальних закладів та джерел їх фінансування.
Про розгляд звернення та прийняте рішення просимо поінформувати згідно з чинним законодавством.

  З повагою,
  Президент ВАПП                                                      В.Головінов      
 

 

 

 6 січня 2017 року.  Президія ВАПП оприлюднює до відома голів регіональних асоціацій ВАПП, керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, міських, районних державних адміністрацій, директорів ПТНЗ та всіх працівників навчальних закладів системи професійно-технічної освіти лист Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, Інституту професійно-технічної освіти НАПН України та Президії ВАПП, який надіслано до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М. стосовно пропозиції щодо введення окремої складової системи освіти – вищої професійної освіти.

 

Матеріал взятo з сайту ВАПП

10.01.2017
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^