ОЧІЛЬНИК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Ю.Г. ГАРБУЗ ВИРІШИВ НАГАЛЬНУ ПРОБЛЕМУ СІЛЬСЬКИХ ПРОФТЕХУЧИЛИЩ

У новому навчальному році заклади професійно-технічної освіти Луганської області продовжують підготовку кваліфікованих працівників для різних галузей. При цьому, згідно з умовами децентралізації, фінансування міських закладів взяли на себе місцеві ради за рахунок бюджетів територіальних громад.

А ось у сільських районах такі заклади опинилися в дуже скрутному становищі. Вони прийняли учнів на перші курси, але залишилися без фінансування їхньої підготовки, бо Бюджетним кодексом, з причини браку коштів, таке зараз не передбачено.

В інших регіонах України, де діють обласні ради, вони взяли фінансування на себе, а в нашій області, можна було покладатися тільки на військово-цивільну адміністрацію... Тому Асоціація працівників профтехосвіти Луганщини звернулася до її керівника - голови обласної державної адміністрації Ю.Г.Гарбуза з проханням вирішити гостру нагальну проблему. Адже учні вже розпочали заняття, керівники училищ та педагоги навіть при відсутності фінансування організували повноцінний навчальний процес.

Департамент освіти та науки ОДА на чолі з новим керівником Ю.В. Стецюком діяв наполегливо для вирішення цієї проблеми. Сам губернатор теж добре знає, як важливо для сільської молоді вчасно знайти власне покликання, здобути потрібну країні професію. Адже він ще 18-річним став фермером - згодом одним з кращих в Україні. Юрій Григорович взяв на себе велику відповідальність й своїм рішенням забезпечив фінансування підготовки нового набору сільських училищ з обласного бюджету за регіональним замовленням.

Зараз всі тринадцять сільських профтехучилищ області, до яких нещодавно вступили сотні юнаків та дівчат, з впевненістю готують майбутніх механізаторів та інших кваліфікованих робітників.

Очільник області виявив, дійсно, державницький підхід до справи, батьківську турботу про молоде покоління. Й молодь разом зі своїми наставниками у відповідь на це буде робити все для подальшого розвитку аграрного комплексу рідної Луганщини, України.

Голова Асоціації працівників ПТО Луганської області
Ю.К.КУЗЬМІНОВ

20.09.2016
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^