У ЄВРОКЛУБІ ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Насиченим, цікавим було заключне в цьому навчальному році засідання діючого в Сєвєродонецькому ВПУ Євроклубу "Шлях до мрії" У ньому брали участь представники більшості навчальних груп. І всі вони підготували презентації про різні країни - членів Європейського Союзу.

Але спочатку заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова ємко підвела підсумки роботи Євроклубу з вересня минулого по травень нинішнього року. В ході реалізації проекту "Схід і Захід - разом" навчальні групи познайомилися з усіма областями України, представили про них яскраві розповіді. Розширено коло друзів у споріднених училищах, з якими зустрічалися на скайп-конференціях, поїздках до Львова. Ця робота широко висвітлювалася, відзначалася на високому рівні. І ось настала черга заочних подорожей по європейських країнах.

Предварило їх вступне слово викладача Вікторії Миколаївни Підгорної. Виступи представників навчальних груп супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Були дані короткі характеристики європейських країн, відзначені їх особливості, пам'ятки, досягнення, видатні особистості. Засідання виявилося дуже пізнавальним. відкрило для всіх учасників багато нового. Відчувалися, що всі старалися, підійшли до справи творчо.

Зрозуміло, йшлося і про прагнення України до Європейського Союзу, про те, що для молоді це відкриває нові можливості.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ, член правління Євроклубу.

20.05.16
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^