ЗВ'ЯЗКИ ЄВРОКЛУБУ РОЗШИРЮЮТЬСЯ

Засідання у листопаді Євроклубу «Шлях до мрії» Регіонального базового ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» було присвячено Хмельницькій області. Це вже третя область (слідом за Львівською та Вінницькою), з якою клуб знайомить своїх учасників по розгорнутому тут проекту «Схід та Захід - разом!».

Відкрила засідання психолог ВПУ Тетяна Анатоліївна Щеглова. Всі покуштували запашний коровай, що нагадує про щедрість української землі.

За вже сформованою традицією євроклубівці підготували барвисто ілюстровану на мультимедійному екрані розповідь про Хмельниччину, її історію та сьогодення. Усі з нетерпінням чекали відеоконференції зі спорідненим Хмельницьким вищим профучилищем №25. Вона пройшла невимушено, відкрила нові можливості для спілкування з ровесниками з інших країв нашої країни.

Свої училища презентували їх директора Юрій Кіндратович Кузьмінов (Сєвєродонецьк) та його хмельницький колега Олег Олександрович Гаврилюк, активісти. Хмельничани відзначили, що їх донбаські ровесники одягнені в українські національні костюми, відмінно спілкуються українською мовою.

Всіх особливо зацікавила тема студентського самоврядування. Її розкрили президент Євроклубу Анна Пастушок, представники «Студентської республіки» хмельницького училища. Домовилися щодо підписання договору про співпрацю обох училищ, про зв'язки через соціальні мережі. Йшлося і про благодійну роботу.

Яскравим моментом став виступ землячки Вікторії Бондар. У небезпечний час вона потрапила в число вимушених переселенців, і тепер навчається в Хмельницькому ВПУ №25. Дівчина розповіла, що їй в усьому допомагають, передала привіт сєвєродончанам, побажала кожному мирного неба над головою.

У засіданні Єврокулубу брали участь представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі Луганської обласної державної адміністрації, відділу у справах молоді та спорту, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сєвєродонецької міської ради. Їх загальну думку висловила головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Світлана Миколаївна Попова. «Яскрава робота Євроклубу, - зазначила вона, - ще раз підтвердила, що Сєвєродонецьке ВПУ по праву є лідером серед професійних навчальних закладів області в усіх напрямках роботи».

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


05.11.2015
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^