ВДОМА І СЦЕНА ДОПОМАГАЄ,або ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ ДІДИ МОРОЗИ

Чудовим передноворічним святом в Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі став конкурс танцювального і театрального мистецтва. У ньому взяли участь представники всіх навчальних груп.

Найдосвідченіший хореограф Неллі Василівна Швечикова готувала з ними народні танцювальні композиції, молода балетмейстер-дебютант Аліна Худорба - сучасні танці, а режисер Вікторія Леонідівна Бибко поставила інсценування, веселі мініатюри.

- Репетиції у нас проходили після занять, - розповідає ведуча фестивалю і одночасно виконавиця однієї з ролей, майбутній програміст Анастасія Мостова. - І втомлювалися, і були у відчаї, якщо щось не виходило. - Але коли виступали перед повним залом, все це забулося, залишилося лише бажання порадувати друзів.

І воно, таке добре новорічне бажання, здійснилося! Можна сказати: вдома і сцена допомагає. Шквали оплесків викликали український, єврейський, циганський танці, сучасні ритми, уривок зі знаменитої театральної казки «Про Федота-стрільця, удалого молодця», сценки з репертуару «Вечірнього кварталу»... Журі на чолі з директором училища Юрієм Кіндратовичем Кузьміновим не скупилися на високі оцінки.

- А заодно, - говорить заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова, - ми разом з представником відділу у справах молоді та спорту міськради Світланою Миколаївною Поповою придивилися до тих хлопців, які зможуть брати участь у міській благодійній акції «Молодий Дід Мороз».

І два Діми - Чернявський, Андрієнко, і Влад Юр'єв, інші артисти цілком впораються з цією роллю. І, треба думати, ще не раз вийдуть на сцену, яка підкорилася ім.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

18.12.2014
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^