"Молодь профтех - сузір'я талантів!"

Під таким девізом проходив огляд колективів художньої самодіяльності Регіонального базового Сєвєродонецького ВПУ.

Участь в обласному огляді - конкурсі - це найбільш відповідальна й почесна виступ для будь-якого з учасників колективів художньої самодіяльності СВПУ. Кожен з хлопців розумів, що він представляє не тільки себе і свій колектив, а в цілому Регіональне базове Сєвєродонецьке ВПУ. Це надає самодіяльним артистам ще більше натхнення і бажання якомога краще виступити. І бажання це здійснилося! Колективи художньої самодіяльності Регіонального ВПУ посіли перше місце серед ПТНЗ міста.

Голова журі огляду-конкурсу директор ЛДБХТТ В.І. Ткачова і методист вокально-хорового жанру О.С.Косогор відзначили високий рівень підготовки всього концерту. Серед яскравих різноманітних номерів вокальної групи були виділені виконання групою юнаків пісні М.Круга "Пацани", виступ Олександра Концур, вокальну майстерність всій вокальної групи. А хоровий колектив підкорив слухачів виконанням спірічуела "Let, my people go". До речі сказати, це єдиний хоровий колектив серед навчальних закладів профтехосвіти області, в якому співають і юнаки, і дівчата.

"Поліська полька" та "Кадриль" у виконанні колективу народного танцю стали справжньою прикрасою концерту. Цікавий і складний малюнок танцю, барвисті костюми зробили виступ танцюристів незабутнім!

Професійне володіння музичними інструментами і своє вміння грати точно і злагоджено продемонстрували учасники ВІА "Екстрім". Глядачі зустрічали виступ ансамблю захоплено!

Особливо В.І.Ткачова відзначила роботу учасників агіттеатра училища. Літературно-музична композиція "Крок у безсмертя", присвячена 70-річчю створення організації "Молода гвардія" прозвучала на високій емоційній ноті. Здавалося, що на сцені стоять не сучасні молоді люди, а справжні "молодогвардійці" - так щиро грали самодіяльні артисти.

Для участі в Гала-концерті в місті Луганську головою журі В.І.Ткачовій були запрошені хоровий колектив, вокальна група юнаків, учасники агіттеатра училища - ціле сузір'я талантів!

Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^