 | СТАНУТЬ СПЕЦІАЛІСТАМИ Розділити радість початку нового навчального року разом з педагогами і учнями Сєверодонецького Вищого професійного училища, батьками юнаків та дівчат прийшли представники базового підприємства - об'єднання «Азот». Заступник голови профспілкового комітету «Азоту» Ігор Леонідович Абраменко, директор ВПУ, депутат міської ради, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кіндратович Кузьмінов, викладач Олена Леонідівна Третьяк нагадали, що випускники училища, де готують хороших, сучасних фахівців, затребувані на виробництві. Знання, енергія, вміння молодих важливі і для містоутворюючого підприємства, цехи якого зараз відновлюють роботу. Читати далі |  |