Класному керівнику


Загальнонаціональна хвилина мовчання


МЕДІЙНО- ІНФОРМАЦІЙНА ГРАМОТНІСТЬ

Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, й визначити, наскільки надійною є ця інформація. Бути медіаграмотним означає бути здатним оптимально використовувати відповідну інформацію, зберігаючи її розумно, й ділитися нею з іншими.

Завдання:

1. Перегляньте презентацію та відео

2. Пройдіть навчальний курс "Медіаграмотніcть для громадян"


Національний урок з безпеки дорожнього руху

21 травня 2021 року в рамках 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах відбудеться Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Матеріали для уроку (методичні рекомендації та відеоматеріали для трансляції учням) містяться за посиланням у розділі «Національний урок з безпеки дорожнього руху».


Шановні класні керівники! У ваших учнів є можливість більше дізнатись про ЄС та відносини з Україною.

Представництво ЄС в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні" проводить щорічну всеукраїнську онлайн-Євровікторину для студентів, яка допоможе розширенню світогляду молоді, формуванню їх громадянської позиції, європейської ідентичності та мотивації досягати високих результатів у навчанні.

Дізнатись деталі та зареєструватись для участі у вікторині можна за посиланням

Вікторина проходить у три етапи та охоплює 5 тематичних блоків:

- що таке ЄС;

- європейська культура;

- життя в ЄС;

- розвиток культури ЄС;

- що зараз на порядку денному в ЄС.

Кожен блок включає 16-24 запитань. Проходьте раунди безліч разів.Однак, зараховується тільки останній результат.

А ще - переможцями стануть 100 найкращих гравців у кожній категорії, які отримають сертифікати та брендовану сувенірну продукцію від Представництва Європейського Союзу в Україні (флешки, ручки, блокноти, футболки, брелоки, парасольки та значки).

Під час проходження вікторини є можливість заробити бали та квізкоіни (внутрішня валюта) за швидкість та успішність проходження тематичного раунду. Заходьте частіше - отримуйте більше квізкоінів та обмінюйте їх на сувеніри.

Бажаємо успіху вам, наші учні!

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^