Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка

Відкрити в новому вікні

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

Відкрити в новому вікні

Інформаційні матеріали Українського інституту Національної пам’яті від 12.02.2024 № 397/2.1-06-24 до 10-річчя від початку російсько-української війни

Відкрити в новому вікні

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2024

Відкрити в новому вікні

Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!
Інформаційні матеріали
до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років

Відкрити в новому вікні

«Вистояли – переможемо!»


«Вистояли – переможемо!»_ Інформаційні матеріали до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну

День єднання

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове свято – День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» опублікований на офіційному інтернет предстаництві Президента України.

Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.

У цей день піднятий Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах. Закордонні дипломатичні установи України в державах перебування проводять відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Сьогодні українцям важливо відчувати підтримку міжнародної спільноти. Саме тому ми звертаємося до наших іноземних партнерів та друзів із закликом висловити підтримку українцям у цей складний час.

Ми просимо вас доєднатися до цієї кампанії, написавши короткий пост у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram) із хештегами #StandWithUkraine #UAразом або/та поширивши відповідну картинку.

Ми високо цінуємо міжнародну єдність і рішучість у підтримці суверенітету та незалежності України. Збереження цієї єдності є життєво важливою для повернення миру та безпеки в Європу.

Ми сильні - разом!

Класному керівнику


Чорнобиль Чорний біль нашої землі


Загальнонаціональна хвилина мовчання


МЕДІЙНО- ІНФОРМАЦІЙНА ГРАМОТНІСТЬ

Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, й визначити, наскільки надійною є ця інформація. Бути медіаграмотним означає бути здатним оптимально використовувати відповідну інформацію, зберігаючи її розумно, й ділитися нею з іншими.

Завдання:

1. Перегляньте презентацію та відео

2. Пройдіть навчальний курс "Медіаграмотніcть для громадян"


Національний урок з безпеки дорожнього руху

21 травня 2021 року в рамках 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах відбудеться Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Матеріали для уроку (методичні рекомендації та відеоматеріали для трансляції учням) містяться за посиланням у розділі «Національний урок з безпеки дорожнього руху».


Шановні класні керівники! У ваших учнів є можливість більше дізнатись про ЄС та відносини з Україною.

Представництво ЄС в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні" проводить щорічну всеукраїнську онлайн-Євровікторину для студентів, яка допоможе розширенню світогляду молоді, формуванню їх громадянської позиції, європейської ідентичності та мотивації досягати високих результатів у навчанні.

Дізнатись деталі та зареєструватись для участі у вікторині можна за посиланням

Вікторина проходить у три етапи та охоплює 5 тематичних блоків:

- що таке ЄС;

- європейська культура;

- життя в ЄС;

- розвиток культури ЄС;

- що зараз на порядку денному в ЄС.

Кожен блок включає 16-24 запитань. Проходьте раунди безліч разів.Однак, зараховується тільки останній результат.

А ще - переможцями стануть 100 найкращих гравців у кожній категорії, які отримають сертифікати та брендовану сувенірну продукцію від Представництва Європейського Союзу в Україні (флешки, ручки, блокноти, футболки, брелоки, парасольки та значки).

Під час проходження вікторини є можливість заробити бали та квізкоіни (внутрішня валюта) за швидкість та успішність проходження тематичного раунду. Заходьте частіше - отримуйте більше квізкоінів та обмінюйте їх на сувеніри.

Бажаємо успіху вам, наші учні!

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^