Кузьмінов Юрій Кіндратович
Директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»
Керівник учбового закладу
4-31-37
Графік особистого прийому громадян
Перелік питань | Часи прийому | Місце прийому |
1. Організація роботи училища 2. Кадрове забезпечення 3. Фінансово-господарська діяльність | понеділок, четвер з 14 до 15 | Уч. корпус № 1, каб. директора |
|
Волошина Віолетта Олегівна
Заступник директора з НВР ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».
Керує навчально-виробничим процесом; відповідає за учнівський контингент.
4-31-37
Графік особистого прийому громадян
Перелік питань | Часи прийому | Місце прийому |
1. Організація професійної підготовки в т.ч. вечірніх курсів
2. Зарахування(відрахування) учнів
3. Працевлаштування випускників
4. Підготовка до ДКА
5. Отримання документів про освіту державного зразка
| Вівторок, середа, п’ятниця з 13 до 15 | Уч. корпус № 1, каб. заступника директора з НВР |
|
Склярова Тетяна Дмитрівна
Заступник директора з НВР ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».
Керує навчально-виховним процесом; організує позаурочні виховні заходи.
70-28-84
Графік особистого прийому громадян
Перелік питань | Часи прийому | Місце прийому |
1. Соціальний супровід сиріт, учнів пільгових категорій
2. Гуртожиток
3. Надання матеріальної допомоги учням
4. Позакласна робота
| Понеділок, середа з 14 до 16 | Уч. корпус № 1, каб. заступника директора з ВР |
|
Будна Галина Миколаївна
Заступник директора з НР ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».
Керує учбовим процесом; складає розклад занять.
4-50-82
Графік особистого прийому громадян
Перелік питань | Часи прийому | Місце прийому |
1. Організація навчального процесу
2. Стипендіальне забезпечення
3. Підготовка до ДПА та ЗНО
4. Пропуски занять
5. Видача довідок успішності
| Кожен день з 8 до 9 | Уч. корпус № 2, учительська |
|
Турлак Любов Василівна
Завідуюча господарською частиною ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ».
Відповідає за господарчу діяльність училища.
70-28-84
|
Івченко Ліана Петрівна
Головний бухгалтер
Керує діяльністю бухгалтерії
4-01-24
|
Купріянова Олена Володимирівна
Інженер з охорони праці
Відповідає за охорону праці в училищі.
|
Сольоний Олександр Дмитрович
Керівник ФВ
Займається організацією фізичного виховання учнів та позаурочною зайнятістю підлітків у спорті.
|
Буц Володимир Олександрович
Старший майстер
Організує та керує діяльністю майстрів виробничого навчання будівельного та транспортно-механічного відділення
4-15-38
Графік особистого прийому громадян
Перелік питань | Часи прийому | Місце прийому |
Організація виробничого навчання та виробничої практики
| Кожен день з 8 до 10 | Уч. корпус № 2, кімната майстрів |
|
Мухамедшина Ірина Анатоліївна
Голова профсоюзного комітету
Захист прав працюючих робітників.
4-15-38
|
Рабощук Світлана Яківна
Секретар директора
Видача довідок.
4-31-37
|
Бровіна Олена Іллівна
Інспектор відділу кадрів
Ведення особистих справ згідно з діючим трудовим законодавством.
4-31-37
|
Рудик Ольга Василівна
Методист
Відповідає за методичну роботу викладачів та майстрів виробничого навчання.
|
Суптеліна Марина Володимирівна
Методист, завідуюча економічного відділення, куратор груп ВПУ
Відповідає за методичну підготовку педпрацівників та ліцензування нових професій.
4-51-14
|