Історія нашого училища

Запитайте у представників старшого і навіть середнього покоління жителів нашого міста, що таке Державний навчальний заклад "Сєвєродонецьке ВПУ"? Лише деякі можуть відповісти на це питання.

Читати далі

А починалося все так ...

Ще не відгриміли залпи Великої Вітчизняної війни, а на звільненій від ворога території України почалося відновлення зруйнованого господарства. У селищі Лісхімстрой продовжилося будівництво хімічного комбінату, перерване війною.

Читати далі

"Своє місто будуємо самі" Для будівництва флагмана Української хімії та міста потрібні механізатори!

На 60-ті і початок 70-х припадає пік розвитку і остаточного становлення нашого міста. Дійсність набагато випереджала всі плани. У самому розпалі було створення другої черги хімічного комбінату. Завдяки потужної індустріальної будівельної бази в місті щорічно зростали десятки нових житлових будинків, все нові і нові культурно-освітні заклади, спортивні зали, навчальні заклади.

Читати далі

Сєвєродонецький хімічний комбінат бурхливо розвивається. Потрібні робітники - хіміки!

У селищі Лісхімстрой повним ходом йшло будівництво хімічного комбінату. Випускники вже працюючих у місті професійно-технічних училищ № 23 і № 24 працюють на будівництвах. Один за іншим підготовлялися до пуску нові й нові цехи. Потрібні були робочі, щоб запустити на повну потужність верстати і апарати хімічної промисловості.

Читати далі

У 70-ті роки Сєвєродонецьк стає великим науковим центром ...

У 70-ті роки Сєвєродонецьк стає великим науковим центром, містом приладобудування. Потрібні кваліфіковані робітники - фахівці з радіоелектроніки!

Читати далі

1 2
Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^