Історія нашого училища

Запитайте у представників старшого і навіть середнього покоління жителів нашого міста, що таке Державний навчальний заклад "Сєвєродонецьке ВПУ"? Лише деякі можуть відповісти на це питання.

Читати далі

А починалося все так ...

Ще не відгриміли залпи Великої Вітчизняної війни, а на звільненій від ворога території України почалося відновлення зруйнованого господарства. У селищі Лісхімстрой продовжилося будівництво хімічного комбінату, перерване війною.

Читати далі

"Своє місто будуємо самі" Для будівництва флагмана Української хімії та міста потрібні механізатори!

На 60-ті і початок 70-х припадає пік розвитку і остаточного становлення нашого міста. Дійсність набагато випереджала всі плани. У самому розпалі було створення другої черги хімічного комбінату. Завдяки потужної індустріальної будівельної бази в місті щорічно зростали десятки нових житлових будинків, все нові і нові культурно-освітні заклади, спортивні зали, навчальні заклади.

Читати далі

Сєвєродонецький хімічний комбінат бурхливо розвивається. Потрібні робітники - хіміки!

У селищі Лісхімстрой повним ходом йшло будівництво хімічного комбінату. Випускники вже працюючих у місті професійно-технічних училищ № 23 і № 24 працюють на будівництвах. Один за іншим підготовлялися до пуску нові й нові цехи. Потрібні були робочі, щоб запустити на повну потужність верстати і апарати хімічної промисловості.

Читати далі

У 70-ті роки Сєвєродонецьк стає великим науковим центром ...

У 70-ті роки Сєвєродонецьк стає великим науковим центром, містом приладобудування. Потрібні кваліфіковані робітники - фахівці з радіоелектроніки!

Читати далі

1 2
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^