ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС У СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМУ ВПУ СТАВ СПРАВЖНІМ СВЯТОМ ПІСНІ

Традиційний вокальний конкурс у Сєвєродонецькому ВПУ проходив при переповненому актовому залі. Всі - й учні, й педагоги вболівали за всіх. І виконавці дійсно порадували, в повній мірі розкрили свої здібності.

Це відзначив, поздоровляючи їх, директор училища Юрій Кіндратович Кузьмінов. А журі, яке очолювала його заступник Тетяна Дмитрівна Склярова, взнало чимало труднощів при визначенні переможців, - адже лауреатського звання був гідний чи не кожний співак. Радіє за своїх вихованців їхній художній керівник Вікторія Леонідівна Бібко. Вдалося не просто запалити слухачів ритмами, мелодіями, а й передати багатство музичних творів, показати їх власну трактовку, виявити артистичність, працездатність, вміння не відступати перед складнощами. Багато номерів поєднували в собі вокал з танцювальним, театральним мистецтвом.

Тон задав перший ж виступ - юнаків з сьомої групи. Їх пісня "Таких не беруть у космонавти" була показана наче міні-вистава. Володаркою Гран-прі стала вокальна група училища, що своєю пісенно-танцювальною композицією "Вороний" викликала справжню бурю оплесків. Така яскрава робота гідна й великої сцени! Дівчата та юнаки з груп №№ 5, 11 16, М-16-4, Т-15-4 вочевидь склали чудовий ансамбль.

На першому місці серед вокальних груп - тріо з учбової групи М-16-4. Вони лірично, проникливо виконали пісню про кохання Стіві Уандера. Звісно, ця пісня одного з кращих співаків світу дуже відома й виконувати її було особливо відповідально. Наші хлопці виявилися на висоті не тільки нот, а й такого завдання. Дівчата з групи №13 виступили з веселою піснею "Разоружайся!". Вона принесла їм друге місце. На третьому теж дівчата - з групи №16 зі дзвінкою піснею "Дін-дон". А хто переміг серед солістів? Павло Суворов з групи Т-15-4. Кім Брейтбург міг би потиснути йому руку за виконання пісні про формулу кохання зі свого репертуару. Чимале задоволення принесла всім Анастасія Юр'єва з одинадцятої групи, яка посіла друге місце. Те, що у нас є своя чудова виконавиця джазових пісень, надихає й на нові творчі пошуки. Третім призером став Даніїл Дурнєв (група №5) , який романтично виконав пісню, присвячену коханій дівчині. Приз глядацьких симпатій - Геннадій Літовкін з першої групи. А Максим Подрєзов з групи №16 отримав приз за свій авторський реп, який виявився не менш вдалим, ніж у професіоналів. Олександр Кабацький з дванадцятої групи заслужив приз "Відкриття року", бо по-своєму відкрив близьку для всіх студентську тему.

Знов відзначився Артем Теляшенко з десятої групи. Він став володарем призу за акторське виконання - дуже жваво представив пісню "Іменини у Кристіни". До речі, разом з Ганною Пастушок та Олександром Черепахіним Артем вів конкурсну програму. Все у них вийшло красиво та щиро. Як й у всіх конкурсантів. Про це нагадали при врученні лауреатських нагород. Треба гадати, не забаряться й відеокліпи - на радість всього училища, друзів та батьків.

Фото дивіться в розділі Події в фото

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

07.11.16
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^