БУДЕМО ЗГУРТОВАНІШИМИ - БУДЕМО СИЛЬНІШІМИ!

Учнівський профспілковий комітет Сєверодонецької вищого професійного училища провів у профспілковій бібліотеці семінар-практикум «Молодь - майбутнє України».

У музеї історії ніде було яблуку впасти. Багато молоді - учасників професійно-технічних училищ, педагогів, профспілкових лідерів і активістів, запрошених батьків ...

Захід, присвячений вступу учнів у Сєверодонецького вищого училищ в дружну «азотовську» профспілкову родину, відкрив фільм про містоутворююче підприємство, його трудівників. Після його перегляду завідуюча музеєм Людмила Миколаївна Катуніна розповіла про будівництво хімкомбінату, створенні профспілкової організації «Азоту», його профспілкових лідерах.

Обговорювалися питання залучення молоді до профспілкової діяльності, активізації громадської роботи, реалізації суспільно-корисних ініціатив. Учні ВПУ розповідали про роль профсоюзного лідера, про те, якими якостями він повинен володіти. Учні виконали домашнє завдання, а за правильні відповіді були нагороджені книгами. Їх вручила директор профспілкової бібліотеки Н.М. Журавель.

Захоплюючим був розповідь завідуючої музеєм підприємства Л.Н. Катунін про історію профспілкового руху. А голова профбюро управлення В.А. Любченко розповів учасникам семінару про головну мету молодіжної політики профспілок. Виступ голови профкому ЗАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» В.С. Черниша хлопці слухали з особливою увагою.

Голова профкому «Азоту» Валерій Сергійович Черниш від імені керівництва підприємства, профспілкової організації привітав юнаків та дівчат зі вступом в профспілкову організацію «Азоту». Він розповів про роль профспілок у суспільному житті країни, героїзм трудівників підприємства при відновленні гіганта хіміндустріі України в післявоєнний час, про профспілковій роботі. Урочисто були вручені профспілкові квитки. Батькам найбільш активних учнів, які добре проявили себе в суспільному житті, навчанні, були вручені подячні листи. Учнівська рада назвав імена педагогів, які користуються у хлопців найбільшим авторитетом.

Він розповів про діяльність профспілкової організації, інтелектуальному, моральному, фізичному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу. Потім В.С. Черниш вручив юнакам та дівчатам профспілкові квитки та листи подяки за активну життєву позицію.

Були прочитані вірші, присвячені профспілкам, а профспілкової організації Сєвєродонецького вищого училища були вручені подарунки від «Азоту».

Директор училища Юрій Кіндратович Кузьмінов, подякувавши організаторам заходу, сказав:

- Профспілкова організація «Азоту» завжди задавала тон в профспілковому русі в нашому регіоні. Дуже раді, що тепер і ми є її складовою частиною.

У ряди профспілкової організації ЗАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» на початку 2010 року влилися 740 учнів ВПУ. Вони переконалися, що профспілка потрібна їм, а вони - профспілці.

В.БЕСЕДІНА

Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^