Це успіх!

16 лютого 2012 викладач спеціальних дисциплін Андрій Геннадійович Кононенко брав участь у семінарі, присвяченому створенню електронних підручників та застосуванню їх у професійно-технічних навчальних закладах. Проводили семінар Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук, Лабораторія створення підручників для системи ПТО.

На семінар зібралися представники ПТНЗ України, які в процесі своєї практичної роботи прийшли до висновку: інформаційні технології - ось те, що хлопцям цікаво, що дозволяє забезпечити інтерактивність, індивідуальність і доступність навчання.

А. Г. Кононенко презентував електронний підручник «Пристрій автомобіля», над яким працює протягом цього навчального року.

Учні ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» вже оцінили переваги електронного навчального посібника: при мінімумі тексту максимум ілюстрацій, причому таких, в яких всі процеси показані у русі; за допомогою контрольних тестів учні можуть самостійно перевірити свої знання.

На своїх уроках А. Г. Кононенко активно застосовує мультимедійні технології: проектує інформацію з екрану монітора комп'ютера на великий екран в класі. Так відбувається одночасна подача і сприйняття навчального матеріалу всіма учнями, інтенсифікація навчання за рахунок використання інтерактивної анімації, відеосюжетів, фотографій, малюнків, схем.

У ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» створені всі умови для творчого пошуку: навчальні кабінети обладнані комп'ютерами, мультимедійною технікою, підключені до інтернету. В училищі працює відомий в області педагог - новатор О. В. Слюсаренко, який сам постійно вигадує щось нове і завжди готовий допомогти порадою і підтримати інших.

Викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» неодноразово ставали переможцями регіональних, обласних конкурсів педагогічної майстерності. І ось тепер успіх викладача А. Г. Кононенко в Києві, на всеукраїнському семінарі - ще одне свідчення високого рівня підготовки фахівців у Державному навчальному закладі «Сєвєродонецьке вище професійне училище»!

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^