Підсумками першого семестру

Шановні колеги! З виборами нового Президента країни ми пов'язуємо надії на відродження національної економіки, а отже, і на зростання ролі професійно-технічної освіти, завдання якого полягає в підготовці знаючих, конкурентоспроможних трудових ресурсів країни. Більшість ПТУ є нечисленними і однопрофільними, що не дає можливості досягти високої якості підготовки кадрів, так як перспектива їх оснащення сучасною технікою і навчальним обладнанням за рахунок бюджетних коштів мінімальна. Тому актуальним на сьогоднішній день є укрупнення професійно-технічних навчальних закладів. До речі, за останні роки по цьому шляху пішли багато європейських країн, зокрема, Фінляндія, де в кожному навчальному закладів навчається кілька тисяч учнів за різними профілями, які взаємно доповнюють один одного. Це дає можливість враховувати бажання учнів відповідно до їх здібностей і життєвими планами, а також забезпечує потреби міста і регіону в підготовці кваліфікованих кадрів. Не кажучи вже про те, що зміст нечисленних навчальних закладів є нераціональним фінансово-економічні. Тому найбільш значущою подією в першому семестрі було об'єднання з хіміко-технологічним ліцеєм. І тепер ми можемо вважати себе багатопрофільним навчальним закладом: економічні, будівельне, транспортне та технологічне відділення.

Незважаючи на напружений навчальний рік, ми почали організовано: план набору був виконаний, училище до прийому учнів готове, штат співробітників укомплектований. Слід зазначити, що колектив колишнього ВПУ на 70% поповнився інженерно-педагогічними кадрами хіміко-технологічного ліцею. І разом нам вирішувати основну задачу-ростити трудовий потенціал нашої країни.

Перше півріччя ознаменувалося багатьма досягненнями:

 • 1)В обласних оглядах-конкурсах навчальних кабінетів, майстерень і лабораторій:
  • 1-е місце зайняв комп'ютерний клас № 224 (Агафонова О.В)
  • 2-е місце зварювальний майстерня (Шапошник Г.А)
  • 2-е місце кабінет будівельного креслення. (Зайкова Л.М)
  • 2-е місце кабінет історії (Прибильська О.Л)
  • 3-е місце кабінет української філології (Шумська Є.Р)
 • 2)У всеукраїнській виставці технічної творчості два наших експоната зайняли перше місце (Мащенко О.П)

За підсумками регіональних олімпіад із загальноосвітніх предметів п'ятий рік поспіль наше училище посіло перше місце в регіоні. Цьому сприяла всебічна, кропітка підготовка з боку викладачів:

 • Підгірній В.Н. - 2-е місце з англійської мови;
 • Прибильська О. Л. - 3-е місце з історії;
 • Шумської Є.Р. 2-е місце з української філології;
 • Айвенко Т.Г. - 1-е місце з фізики;
 • Підріз Є.В. -1-е місце з інформатики;
 • Котова М.І. - 1-е місце з біології;
 • Третяк О.Л. - 1-е і 3-е місце по зарубіжній літературі;
 • Мішина Л.М. - 1-е і 2-е місце з хімії
 • Дерев'янко О.В. -1-е і 2-е з математики

Під керівництвом викладача української мови Шумської Є.Р., учень групи № 1 Жук Дмитро посів 2-е місце в обласному конкурсі, присвяченому творчості нашого земляка, поета М. Матусовського.

В обласну картотеку "Адреси передового педагогічного досвіду" внесені творчі напрацювання наших співробітників: Кононенко А.Г, Слюсаренко О.В, Мурановій Т.А., Слєпцовій М.Д, Дятченко Д.О. Будній Г.М., Мішиній Л.М, Агафоновій О.В, Луньовій О.Л., Борсяк А.В, Леонович І.А, Скрипник О.В, Шапошник Г.А.

Серед 78 училищ Луганська області держадміністрація виділила 10 стипендій учням за особливі успіхи у навчанні та активну життєву позицію. Серед номінантів-учень групи № 13 Брильов Віталій, який буде отримувати вищевказану стипендію протягом року.

Викладач автосправи Слюсаренко О. В. був удостоєний педагогічного звання "старший викладач". В регіональному конкурсі "Учитель року" серед викладачів предмета "Людина і суспільство" впевнену перемогу здобула молодий викладач Лимар Н.А.Цікаво, багатопланово, із застосуванням інноваційного підходу були представлені тижні предметів економічного циклу.

Щоб налаштувати колектив на продуктивну роботу, ми щороку проводимо під конкретним девізом. Друге півріччя має стати півріччям підвищення категорійності наших працівників, тим більше, що у другому півріччі належить багато обласних олімпіад, конкурсів, участь в яких для нас - справа честі.

МІШИНА Л.М.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^