Пісні, обпалені війною ...

"Я пам'ятаю, я пишаюся ..." Мабуть, ці слова найбільш точно і ємко виражають сенс і зміст конкурсу - фестивалю військово-патріотичної пісні "Опалення війною", що пройшов напередодні 65-річчя Перемоги. Організаторами фестивалю стали Сєвєродонецький факультет ЕКОМЕН і міська організація Української асоціації військовослужбовців.

На співочий конкурс, який проходив в актовому залі Сєвєродонецького ВПУ, були запрошені ветерани війни і праці. Саме їм була присвячена урочиста частина фестивалю. Організатори та учасники заходу дякували ветеранам за їх ратний і трудовий подвиг, дарували квіти. Справжнім подарунком для гостей став сам конкурсний концерт. Щиро й натхненно юнаки та дівчата, студенти та учні навчальних закладів міста та регіону виконували пісні воєнних років, сучасні про "... великих тих роках", авторські, присвячені військовому подвигу.

Очолив журі лауреат міського конкурсу військово-патріотичної пісні Н.Мельнік, який зазначив, що пісні Великої Вітчизняної війни і сьогодні звучать дуже сучасно і хвилюють душу.

Одноголосним рішенням журі за зворушливе і проникливе виконання пісні "Фронтовий вальс" почесне третє місце було присуджено учням Кремінський гімназії. Друге місце зайняла вокальна група Сєвєродонецького ВПУ, яка в поппурі військових пісень блискуче розкрила різні грані пісень воєнних років і солдатського фольклору. А переможцем конкурсу став студент СХМТ, який виконав пісню Е.Жаркова "Прощайте, скелясті гори".

Минулий фестиваль військово-патріотичної пісні "Опалення війною" показав, що молоде покоління пам'ятає та шанує подвиг своїх дідів і прадідів, всіх тих, хто кував Велику Перемогу над ворогом. Сподіваємося, що минулий фестиваль стане традиційним.

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^