Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду

7 жовтня на базі ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом розробки та використання електронних засобів навчання », в якому взяли участь методист НМЦ ПТО у Луганській області Войцеховський М.С. та 23 представники з 9 професійно-технічних навчальних закладів області.

Слухачі школи передового педагогічного досвіду мали можливість ознайомитися з авторськими роботами викладача спецдисциплін ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Кононенка Андрія Геннадійовича.

Викладач презентував свої електронні посібники, анімації, тести, які використовує в процесі навчання учнів з професій «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»

Учасники школи здійснили екскурсію в навчальну лабораторію, де навчають слюсарів з ремонту автомобілів, відвідали кабінет будови і експлуатації автомобілів, а також тренажерний кабінет для підготовки з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

Присутні подякували за гостинність , цікаву змістовну роботу, побажали творчої наснаги керівникам та всьому педагогічному колективу.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^