У світі професій.

У Сєвєродонецьку відбувся черговий щорічний "Марафон професій", який проводить міський Центр зайнятості.

У Регіональному базовому Сєвєродонецькому ВПУ випускників шкіл познайомили з професіями, пов'язаними з обслуговуванням транспортних засобів та їх експлуатацією, комп'ютерними технологіями. Особливий інтерес у хлопців викликало відвідування автопарку училища, автолабораторії, де запропонували запустити двигуни машин, отримати перші навички керування автомобілем на автотренажери. У кабінеті підготовки охоронців випускникам шкіл розповіли не лише про професії, але й показали практичні навички майбутніх фахівців - прийоми рукопашного бою, роботу з холодною та вогнепальною зброєю. Це викликало захоплену реакцію у гостей.

Розповідаючи про себе, Регіональному ВПУ, майстри та викладачі училища говорили і про перспективи працевлаштування, і про продовження освіти випускників СВПУ. Вибираючи сьогодні робочу професію, випускник школи не помилиться, як у матеріальному плані, так і в плані її престижності. Адже саме на робітничі професії сьогодні припадає 70% вакансій, наявних в міських центрах зайнятості.

Мета цього заходу - познайомити випускників шкіл з професіями, які можна отримати в професійно-технічних училищах міста.

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^