Весна! .. підводимо підсумки

Стрімко наближається до кінця 2010-2011 навчальний рік. Традиційно навесні в нашому училищі проводиться місячник профтехосвіти: відкриті уроки, майстер-класи кращих викладачів, конкурси "Кращий за професією" серед учнів. Навчальний рік не пройшов даремно, приніс нові успіхи, нові досягнення. Нам є чим пишатися і на кого рівнятися. Це ясно показали майстер-класи викладачів - переможців обласних конкурсів: Олександра Володимировича Слюсаренко на тему "Газорозподільний механізм", Людмили Михайлівни Зайкова на тему "Технологія виконання декоративної штукатурки", Інеси Ігорівни Артамонової на тему "Основні відомості про розміри та з'єднаннях в машинобудуванні". Такі різні предмети, але в кожному уроці - жива думка і пошук викладача: нові технології, використання мультимедійних засобів, бажання ясно і цікаво донести матеріал до кожного учня.

О. В. Слюсаренко - наш провідний викладач транспортно-механічного відділення. Він першим почав широко використовувати на своїх уроках комп'ютерні технології. Не відстають від нього більш молоді викладачі: Валерій Миколайович Друшляк і Андрій Геннадійович Кононенко. На своїх відкритих уроках вони теж показали, як багато може досягти творчий, зацікавлений у своїй справі викладач.

Майстер Володимир Вікторович Локтенко, показавши на обласному конкурсі урок виробничого навчання "Притирання клапанів головки блоку циліндрів автомобіля КамАЗ", став "Майстром року - 2011". Не можна не сказати, що й інші майстри виробничого навчання в нашому училищі вміють працювати так, щоб практичні навички учнів не відставали від їх теоретичних знань.

Це добре показали конкурси "Кращий за професією "Слюсар з ремонту автомобіля". Було приємно дивитися, як упевнено працюють зі слюсарним інструментом учні першого курсу. Кращим серед них став Артем Токаренко (гр.12). Другокурсники виконують більш складні операції, переміг Віктор Бережний (гр.8). Найскладніші завдання були у третьокурсників, і краще за всіх з ними впорався Євген Рубцов (гр.1).

Від майстерності педагога - до майстерності учня - мабуть, так можна визначити основний девіз місячника профтехосвіти.

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^