1 вересня - День знань

Новий навчальний рік розпочався зі святкової урочистої лінійки, присвяченої 75 - річчю Стаханівського руху.

На лінійці були присутні: член профспілкового комітету ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" Киричанський А. П., яка привітала наших учнів від імені містоутворюючого підприємства і подарувала спортивний інвентар училищу для кращого фізичного розвитку учнів.

З найкращими побажаннями на лінійці виступив ветеран праці Цмох Б.Т., стаж роботи якого складає цілих 45 років!

Прозвучали теплі поздоровлення і від старшого покоління. Ветеран ВВВ Петро Миронович Федосеєнко побажав учням успіхів у навчанні і працьовитості.

Також на лінійці був присутній весь педагогічний колектив ВПУ та батьки учнів, які від щирого серця привітали з початком навчального року.

Цей навчальний рік в нашому ВПУ вперше почали 320 першокурсників. Для них звучали музичні вітання вокальної групи училища. Цікавим став виступ учасників агіттеатра, які розповіли про історію Стахановського руху. Знаменною стала передача факела знань учнів ВПУ, відмінників навчання, учням першого курсу. У свою чергу першокурсники озвучили свої побажання та мрії, а символом їхньої надій стали повітряні кулі, випущені в небо.І ось дзвенить перший дзвоник, а колона першокурсників на чолі з класними керівниками та майстрами виробничого навчання відправляється на перший урок знань.

Усього найкращого, дорогі першокурсники!

Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^