Моя професія - моє покликання

Так називається обласний конкурс агітбригад професійно-технічних навчальних закладів. Міський етап цього конкурсу відбувся в минулу п'ятницю в актовому залі Державного навчального закладу "Сєвєродонецьке ВПУ".

Яскраво, талановито, з вигадкою розповідали учасники агітбригад про особливості кожного з чотирьох профтехучилищ Сєвєродонецька, про професії, за якими ведеться підготовка. Один виступ йшли один, і всі були особливими, несхожими, оригінальними.

Найбільш вражаючим і неординарним, на думку глядачів і журі, був виступ агітбригади ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ". Училище це - найбільше в місті і багатопрофільне, вкластися у відведені 15 хвилин, розповівши при цьому про всі професіях, по яких йде підготовка, було майже неможливо. Але для талановитих керівників (М. Д. Каракуц, В. Л. Бібко, Н. Г. Мироненко) і таких же виконавців, як з'ясувалося, неможливого не існує! У формі популярної телепередачі "6 кадрів" учасники агітбригади змогли цікаво, сучасно, з гумором розповісти про бухгалтерів та операторів комп'ютерного набору, автослюсарів і охоронців - охоронців і навіть продемонструвати прийоми рукопашного бою. А будь у них ще пара хвилин - повідали б і про те, що ВПУ - давній і надійний соціальний партнер Сєвєродонецького міського центру зайнятості за великий і ефективної профорієнтаційної роботи в середніх школах міста. Та ж агітбригада, наприклад, відточувала свою майстерність, виступаючи перед школярами в ході "Марафону робітничих професій" і розповідаючи про спеціальності, затребуваних на міському та обласному ринках праці.

Журі, яке очолювала директор Луганського Будинку художньої та технічної творчості В. І. Ткачова, високо оцінило форму подачі, музичне оформлення, сценічну культуру, артистичні здібності учасників агітбригади Сєвєродонецького ВПУ.

Навесні її виступу побачать у школах міста в рамках роботи з профорієнтації. Випускники шкіл зможуть не тільки оцінити різноманітність професій, пропонованих професійно-технічними навчальними закладами, побачити, які великі можливості надаються учням ПТНЗ для розвитку своїх творчих здібностей, але й, можливо, зроблять перший серйозний вибір у своєму житті - ким бути....

Як правило, після таких виступів звучить питання: "Звідки ви берете стільки талановитих хлопців?" Керівники і педагоги скромно, але з достоїнством відповідають: "Самі виховуємо!"

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^