Весна іде і все співає! ...

Сонячним березневим днем в наш будинок - Сєвєродонецьке Вище професійне училище - увійшов свято! Свято музики, пісні і танцю. Це був регіональний етап фестивалю "Джерела надій", організований обласним Будинком художньої і технічної творчості.

Серед глядачів, які прийшли підтримати самодіяльних артистів, - друзі і батьки учнів, випускники минулих років, педагоги Регіонального ВПУ, гості з усіх училищ міста.

Концертна програма, присвячена 20-річчю Незалежності України, на думку журі, була вражаючою. "Справжнє шоу!" - Так оцінила голова журі, директор обласного ДХТТ В.І.Ткачова побачене.

У концерті були представлені хоровий, вокальний, танцювальний, театральний жанри - справжній калейдоскоп пісень, танців, музики та настрою, а головне, талановитих виступів.

Минулий фестиваль став для його учасників і керівників справжнім іспитом, який був витриманий з честю. А загальною оцінкою виступів стало запрошення колективів художньої самодіяльності Сєвєродонецького ВПУ на гала - концерт в обласний центр.

Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^