"Патріот рідного краю"

26 жовтня в актовому залі нашого училища відбувся регіональний етап обласного конкурсу патріотичного виховання та музейної роботи "Патріот рідного краю", присвяченого 70-річчю партизанського руху в Україні.

Учасники конкурсу - команди семи ПТНЗ регіону: Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна.

Журі конкурсу: Шатоха Наталія Федорівна - методист ЛГДХТТ, Мінайлова Людмила Іванівна - директор СГЦСССДМ, Катуніна Людмила Миколаївна - директор Народного музею ПАТ "Азот".

Конкурс складався з трьох частин. У першому конкурсі "Інформаційний лист" виступ наших хлопців було присвячено спецшколі з підготовки партизанів і підпільників, яка розташовувалася в передмісті Сєвєродонецька - Лісова дача.

У другому конкурсі учасники в театралізованій формі розкрили трагічну сторінку Великої Вітчизняної війни - розстріл мирних жителів у Бабиному Яру.

Виступ наших хлопців вигідно виділялося завдяки яскравим декораціям, оригінальності, емоційності, тому журі не могло не відзначити блискучого виступу нашої команди. За підсумками двох конкурсів команда набрала найвищий бал. На жаль, у вирішальному конкурсі "Змагання патріотів" хлопцям не вистачило кількох балів, ми зайняли II місце.

Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^