Мо-лод-ці!

22 листопада в актовому залі ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" відбувся конкурс "Ярмарок вакансій". Як завжди, наша агітбригада була на висоті. Журі у складі В. І. Ткачової і Е. С. Косогір - директора і методиста Луганського Будинку художньої та технічної творчості, С. Н. Попової - головного спеціаліста відділу у справах дітей, молоді та спорту, Л. І. Мінайлової - директора Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб сім'ї, дітей, молоді, одностайно оцінило найвищими балами кожен критерій конкурсу.

Відмінний сценарій! Автор Н. Г. Мироненко за основу взяла ідею шоу "95 квартал", наповнила її завзятим яскравим розповіддю про наше училище, про професії, за якими ведеться підготовка, про те, як цікаво і весело живуть наші учні.

«Ты будешь в ВПУ бесспорно воплощать –
Уроки, спорт, театр и все многообразье.
Наш выбор ВПУ – тебя мы будем ждать!».

Прекрасна режисерська робота! М. Д. Каракуц поставила веселі сценки: ремонт невдалої Лади Калини класними автослюсар; уявлення "Музею воскових фігур", що відображає всі професії училища. Всі епізоди органічно вписалися в загальний сценарний хід програми.

Над виконавською майстерністю та сценічною культурою учасників чудово попрацювала В. Л. Бібко. Вона ж подбала про виразному оформленні, цікавому реквізиті, яскравих костюмах.

Всі задумки керівників артистично, натхненно донесли до глядачів учасники агітбригади. Як не відзначити вже досвідчених артистів: Олексія Оніпко, Сергія Степаненка, Аліну Галауз, - на рахунку яких ця перемога вже не перша! На них успішно дорівнюють новачки: І. Корнєєва, Ю. Коваленко, Д. Левін, С. Пирогов, А.Прихідний та інші.

Керівник рукопашної підготовки С. Солод поставив спортивно-хореографічний номер: бій, який продемонстрували учні групи охоронників, охоронців.

Окремої уваги заслуговує чудовий гімн "Профтех чекає змін" Слова Н. Г. Мироненко, постановка В. Л. Бібко, прекрасне виконання - все було на найвищому рівні! Без сумніву, перше місце колектив заслужив!

З перемогою вас, хлопці! Ростіть, розвивайтеся, вдосконалюйте свою майстерність у вибраній вами професії і в чудовому захопленні сценою.

«Нас не напрасно готовит Профтех,
Нас уже не свернуть.
Верим, не зря время выбрало нас!»

Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^