Газета з юності

Борис Тимофійович Цмох - найстаріший працівник ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ». 55 років тому, в 1958 році, він вперше переступив поріг професійно-технічного училища, щоб працювати майстром виробничого навчання. У 1961 році доля привела його в Сєвєродонецьк, в професійно-технічне училище № 24. Скільки з тих пір він підготував будівельників - лицювальників, важко сказати. Рахунок йде, напевно, не на десятки, на сотні! Але Борис Тимофійович їх не рахував. Просто віддавав все, що знає, вчив всьому, що вміє. І треба сказати, вчив відмінно!

Напередодні Міжнародного Дня космонавтики Борис Тимофійович згадує: «1 березня 1961 я почав працювати майстром виробничого навчання в групі малярів - штукатурів Сєвєродонецького професійно-технічного училища № 24. 12 квітня повів своїх учнів на виробничу практику на Сєвєродонецький хімічний комбінат «Азот». І раптом повідомлення по радіо: «Людина полетіла у космос! І це радянська людина Юрій Гагарін!».

Така була радість, таке тріумфування! Всім хотілося швидше і більше дізнатися про першого космонавта. Телевізорів у нас тоді не було, всі слухали радіо і чекали газет.

«Комсомольську правду» читали всією групою, а потім передавали з рук в руки. Особливе враження на хлопців справив той факт, що Юрій Гагарін закінчив ремісниче училище (так раніше називалися професійно-технічні училища), індустріальний технікум, що він був робочою людиною, такою же, як вони. Завдяки своїй мрії, цілеспрямованості, наполегливості він зміг досягти космічних висот! П'ятдесят два роки минуло, але цей номер «Комсомолки» я беру в руки з тим же хвилюванням і радістю!

Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^