Машиніст крана автомобільного

Загальна характеристика про

Неможливо собі уявити будівельно-монтажний майданчик або вантажно-розвантажувальні роботи без автомобільного крана. Він став провідною технологічної машиною.

Автомобільні крани з успіхом використовуються на розосереджених об'єктах з невеликим обсягом робіт, адже вони мають можливість швидко перебазуватися з об'єкта на об'єкт.

Вимоги професії до людини

Професія машиніста крана автомобільного для тих, хто захоплений технікою, має практичну кмітливість. Кваліфікований машиніст автокрана знає, що від його роботи залежить успіх великого колективу фахівців - будівельників, якість і безпеку виконуваних робіт.

У регіональному ВПУ майбутні машиністи автомобільного крана вивчать його конструкцію, технічні та технологічні можливості, отримають навички керування краном, навчаться водити машину, на якій встановлено кранове обладнання.

Професійно - технічна підготовка

На навчання за професією "машиніст крана автомобільного" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання 3 роки. По закінченню отримують диплом державного зразка, права водія кат. "С", атестат про повну середню освіту. Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Монтажний процес став основним на будівництві, а це передбачає широке використання вантажопідйомних кранів. Крім того, автомобільні крани використовуються в будівництві мостів, трубопроводів, на навантажувально-розвантажувальних роботах.

Заробіток кваліфікованого Автокранівники залежить від складності виконуваних робіт і рівня кваліфікації працівника.

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^