Бухгалтерський облік (бухгалтер)

Загальна характеристика

Дивовижна професія - бухгалтер! Мабуть, немає працівника, до підбору якого керівник ставився б настільки трепетно, як до вибору бухгалтера, адже він впливає на фінансову політику компанії, і від його професіоналізму залежить добробут всієї фірми.

Основи економіки, діловодства, бухгалтерського обліку, аналізу господарської діяльності підприємства - основні складові професії "Бухгалтерський облік (бухгалтер)".

Вимоги до людини

Який же він, сучасний бухгалтер? Перш за все, людина відповідальна і організований, який любить і вміє працювати з числами, здатний зосереджуватися, має розвинені аналітичні здібності. Він цікавиться нормативними документами та інструкціями і готовий з ними стикатися щодня. Бухгалтеру властиві скрупульозність, посидючість в роботі. Він уміє працювати і з людьми, і з комп'ютером. Має добру пам'ять і вміє мовчати, зберігаючи в секреті комерційну таємницю.

У регіональному ВПУ вас навчать виконувати операції по обліку фінансів, майна, цінних паперів, робити аналіз результатів господарсько - фінансової діяльності підприємства, знати і вміти працювати з комп'ютерною програмою "1С: Бухгалтерія"

Умови прийому та навчання

Термін навчання за професією "Бухгалтерський облік (бухгалтер)" 2 роки. По закінченні отримують диплом молодшого спеціаліста (рівня технікуму) "бухгалтер". Час навчання зараховується до трудового стажу.

Перспективи зайнятості

Жодне підприємство, мале чи велике, банк або офіс, не обійдеться без бухгалтера. Хто зведе доходи з витратами, хто нарахує зарплату, хто зведе мільйонний баланс з точністю до копійки? Звичайно ж, справжній бухгалтер, яким кожен з вас може стати! Було б бажання і терпіння!

Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^