Методичні комісії

Методичні комісії - це давня форма колективної роботи, спрямована на вдосконалення науково-теоретичної й методичної підготовки педколективу. Усі педагоги працюють в методичних комісіях.

Методичні комісії працюють за планом, який розробляється на навчальний рік на основі аналізу підсумків діагностичного вивчення професійної компетентності педагогічних працівників.

За затвердженим графіком проходять тижні методичних комісій. В рамках тижнів проходять конкурси фахової майстерності серед учнів (конкурси «Кращий за професією»), дають можливість оцінити рівень роботи викладачів та майстрів виробничого навчання), майстрів виробничого навчання, різнопланові тематичні виставки, показові уроки, відкриті засідання методичних комісій.

Діяльність методичних комісій спрямована на вирішення таких завдань:

  • забезпечення засвоєння й використання найраціональніших методів і прийомів навчання та виховання учнів;
  • постійне підвищення рівня загально-дидактичної й методичної підготовки педагогів для організації та здійснення навчально-виховного процесу;
  • обмін досвідом успішної педагогічної діяльності;
  • виявлення, пропаганда та здійснення нових підходів до організації навчання й виховання;
  • створення умов для самоосвіти викладачів, майстрів в/н і здійснення керівництва творчою діяльністю педагогів;
  • основним змістом роботи методичних комісій є розробка, розгляд робочої навчально-програмної документації, її аналіз, внесення корективів у навчальні програми, і розгляд питань, щодо впровадження та апробації Держаних стандартів, впровадження в практику нових форм навчання, передового досвіду;
  • розробка викладачів та майстрів виробничого навчання спрямована на підготовку методичних розробок, навчальних посібників.
Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^