Чи можна під час тренінгу зробити вибір щодо подальшого навчання після закінчення школи?

Звісно, якщо він достоменно відповідає на кожне з питаннь старшокласників та дає можливість хоча б трохи розібратися в світі професій. Допомагає знайти себе в цьому світі, усвідомивши особистісні здібності і потреби, свої сильні і слабкі сторони.

Саме такі тренінги проводять викладачі ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ". Так, 23 лютого під час відвідування до однієї з місцевих шкіл, а саме - СЗШ № 12, практичний психолог Тетяна Щеглова, майстер в/н операторів з обробки інформації та програмного забезпечення Оксана Луньова зустрілись з учнями дев'ятих класів.

Під час запропонованих вправ, гри в лотерею, обговорень та після відповідей на запитання хлопці та дівчата переконались, що під час вибору професії не потрібно покладатись на долю, а враховувати запит суспільства та свої власні бажання та особливості.

Наші колежанки розповіли дітям про велику роль робітничих професій, які не тільки відкривають цікавий світ можливостей, розвивають власні здібності, а є основою подальшого жіття та стабільного заробітку. Наше училище може стати відправною точкою до подальшого успішного життя молоді. Саме це проілюстрували Тетяна й Оксана учням за допомогою поліграфічної продукції та презентації під час тренінгу.

Старшокласники дізнались, що професії автослюсаря-водія, електрогазозварника та оператора, які можна одержати під час навчання в училищі, користуються чималим попитом на ринку праці, що диплом ВПУ – окрім авторитетності дає пільги при вступі до технічних ВУЗів та багато іншої цікавої інформації.

Сподіваємось, що наша зустріч допоможе майбутнім абітурієнтам зробити свій перший свідомий крок у вірному напрямку та допоможе хлопцям і дівчатам визначитися зі своїм подальшим навчанням.

Повідомляємо, що із радістю проведемо подібні тренінги і у вашій школі! Для обговорення деталей звертайтесь до нас в коментарях, у месенджер або за телефонами: +38 (066) 693 27 20 та (06452) 45114

Адміністрація училища

25.02.21
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^