ЛЕГЕНДА ЖУРНАЛІСТИКИ

Колектив ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» щиро вдячний відомому журналісту Семену Перцовському за багаторічну плідну працю у стінах училища.

У колективі Сєвєродонецького ВПУ 21 вересня була слушна нагода погортати сторінки свого літопису. Саме в цей день вшановували ювіляра – першого й поки єдиного з сєвєродончан заслуженого журналіста України С.А.Перцовського.

Директор училища Ю.К.Кузьмінов відзначив, що газета «Севєродонецький хімік» об’єднання «Азот», яку очолював С.А.Перцовський, допомагала закладу освіти у формуванні його іміджу, пропаганді робітничих професій, зміцненні зв’язків з виробництвом. Коли редактор проводив фестиваль газети, агітбригада ВПУ стала прикрасою програми. Педагог за освітою, Семен Аронович багато уваги приділяє вихованню молоді, становленню випускників в трудовому колективі. Ним було організувано в училищі Школу молодого журналіста, створено учнівську газету «Талісман», яка отримала перший серед закладів профтехосвіти Луганщини грант ПРООН, двічі ставала лауреатом міжнародних конкурсів.

Цікаво те, що кореспондент-другокурсник ВПУ отримав завдання написати репортаж з Хакатону молодих програмістів регіону, що його проводила ПРООН, долучився до нього й зайняв там друге місце, обігнавши студентів вишу. Про педагогів, учнів ВПУ стала розповідати навіть парламентська газета.

– Можна говорити про унікальність тих чи інших випадків, але головне – те, що ними підтверджується: «Сєвєродонецьке ВПУ – флагман профтехосвіти», – відзначив, звертаючись до присутніх, С.А.Перцовський. – Зараз працюю над книгою про наше місто, де історичному внеску ВПУ в його розвиток приділено гідну увагу.

«Саме на таких прикладах, - додав він, - нам у центральній пресі вдалося нагадати суспільству про роль професійно-технічної освіти, привернути увагу до її проблем, необхідності осучаснення. До того прислухались навіть у Верховній Раді України. На міжнародній науково-практичній конференції педагогів та журналістів у Києві, в педагогічних збірниках, часописах довелося розповідати про досвід ВПУ щодо технічного оснащення, інноваційності, медіаграмотності, медіації, про роботу Євроклубу з його програмою «Схід і Захід разом», масштабний форум «Молодь і профспілки», волонтерство, інші ініціативи. Впевнений, що педагогічні таланти, які зі звичайних дітей турботливо, цілеспрямовано роблять майбутнє суспільства, в такому неординарному середовищі будуть розвиватися й далі».

Авторитетний журналіст подякував колективові, його лідерові за те, що йому допомогли пізнати багато нового, краще зрозуміти молодь. Педагоги училища висловили щиру вдячність С.А.Перцовському за ефективну творчу працю, висловили сподівання, що заслужений відпочинок не завадить такій енергійній, креативній людині продовжувати співробітництво. Тим більш, що у Вищого професійного попереду нові звершення, про які цікаво й корисно буде знати всім.

заст.директора з ВР Тетяна Склярова


23.09.20
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^