Немає магії сильнішої, ніж магія пізнання нового!

Тиждень гуманітарних дисциплін, який проходив у ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» з 24 по 28 лютого, – це час тісної співпраці викладачів та здобувачів освіти. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності викладачів і здобувачів освіти, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку молоді .І кожен день предметного Тижня був особливим, яскравим, незабутнім.

Метою Тижня було розкриття для здобувачів освіти училища багатогранного світу української, іноземної мов, світової літератури, історії, усього розмаїття можливостей і мистецьких інтерпретацій цих наук.

Знахідками Тижня стали заходи:

24 лютого відбулася віртуальна екскурсія "Відома та невідома історія», яку провела викладачка історії О.Л.Прибильська. Під час заходу здобувачі освіти дізналися багато цікавого з історії рідного краю.

26 лютого пройшло засідання англо-українського клубу в формі проєкту-дослідження «Фольклор як засіб порівняння англійської та української мов у процесі неформального спілкування». Здобувачі освіти під керівництвом викладачки англійської мови В. М. Підгорної та методистки О.В. Рудик у процесі роботи переконались у правильності давнього твердження: «Ти стільки разів людина- скільки знаєш мов».

27 лютого здобувачі освіти разом з викладачкою української філології О.І. Кривобок досліджували проблеми відносин людини та суспільства, людини та природи Як підсумок уроку була одностайна думка здобувачів освіти - природа може прожити без людини, а от людина без природи – ні.

28 лютого психолог училища Т. А. Щеглова провела тренінгове заняття «Розвиток життєвоважливих навичок та навичок з працевлаштування». До роботи долучились не тільки здобувачі освіти групи №2 , а й адміністрація училища на чолі з директором Юрієм Кузьміновим!

«Якщо ви любите цікаві завдання, головоломки, таємниці, хочете навчитися новим сервісам Інтернету, спробувати щось нове для себе, гарно і з користю провести час, хочете самостійно здійснити пошуки інформації і поділитися результатами з іншими, то квест - гра саме для вас», – під таким гаслом протягом всього Тижня гуманітарних дисциплін викладачка світової літератури О.Л. Третьяк проводила заходи, спрямовані на виконання завдань з елементами рольової гри. У процесі квест-гри був і ретельний пошук "цікавинок", і чітке виконання умов гри, і складання надбань до віртуальної шухлядки. Переможцем квесту став здобувач освіти групи №9 Ляшенко Дмитро.Світова література – це класно!

Підводячи підсумки Тижня гуманітарних дисциплін, можна зробити висновок, що він був надзвичайно насиченим та продуктивним. Тематика заходів була цікавою, пізнавальною та пов'язаною з навчальним матеріалом.

методист Ольга Рудик


04.03.20
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^