ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!

Старшокласники з різних шкіл міста вже радять один одному побувати на тренінгах, які зараз проводять педагогічні працівники Сєвєродонецького ВПУ. Й справа не в тому, що вони виконують Указ Президента України від 8 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», а в справжній корисності, цікавості таких зустрічей.

Практичний психолог училища Тетяна Щеглова й майстер виробничого навчання операторів з обробки інформації та програмного забезпечення Оксана Луньова запропонували завтрашнім випускникам, як то кажуть, до всього дійти самим. Щоб з відповідальністю підійти до вибору своєї професії. Виявляється, це досить не просто.

Для кращого розуміння поняття свідомого вибору було обрано не традиційну форму лекції або бесіди, захоплюючі ігри, дотепні вправи.

Групова робота поєднувалася з індивідуальною. Глибокий сенс розкривала й начебто проста гра «Мисливець за професіями». Потім були вправи на уважність до переліку професій.

Звісно, особливо яскравим виявилося представлення фахової «палітри» нашого ВПУ. Розповідь про нього доповнив відеофільм. Учасники тренінгів одержали буклети про училище, відповіді на свої запитання. Та до того ж й солодощі! Все пройшло по-сучасному, дружньо, завзято, в хорошому ритмі.

Такі тренінги, судячи з відгуків, сподобалися й одинадцятикласникам, яким вже належить робити вибір професії, й восьмикласникам – щоб вдумливо готуватися до нього. В деякі школи представники ВПУ приходили двічі, аби побувати в різних класах. В лютому тренінги пройши в школах № 5, 8, 11, 13, 16, 17, гімназії, в навчально-виховному комлексі селища Борівське. Попереду – нові зустрічі.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


28.02.20
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^