ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет є частиною нашого особистого життя та професійної діяльності. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. А молоде покоління не уявляє свого життя без Інтернету. Безумовно, в сучасних умовах неможливо й неправильно ізолювати молоду людину від використання мережевих ресурсів. Тому ми повинні продумувати шляхи нейтралізації негативного впливу комп’ютерних мереж. Це така собі «культура» використання Інтернету. І таку «культуру» потрібно виховувати в учнів. Це є сучасною необхідністю, бо інформаційному впливу найчастіше піддається найбільш масова й активна частина аудиторії Інтернету - молодь. На молодих людей буквально обрушується потік інформації, значну частину якої вони просто не в змозі адекватно сприйняти. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

У нашому закладі освіти до Дня безпечного інтернету на уроках спецдисциплін щорічно проводиться низка заходів: виховні години з безпеки в інтернеті, де учнів знайомлять з правилами безпечного користування Всесвітньою мережею, анкетування щодо обізнаності з небезпечними випадками, інформхвилинки. Постійно діє тематична поличка в бібліотеці. На уроках виробничого навчання здобувачі освіти мають нагоду пройти онлайн тести щодо інтернет-залежності. А які саме небезпеки спіткають підлітків під час відвідування Всесвітньої павутини, детально розповіла під час виховної години на тему «Безпечний інтернет як невід’ємна частина сучасного світу і життя» у групі №11 майстер в/н А.Соболь.

Також щорічно в училищі здобувачам освіти надаються буклети-пам’ятки та інформаційні бюлетені , де вказані адреси підтримки, за якими вони можуть звернутися за допомогою у разі необхідності.

Отже, мандруючи інтернет-мережею, треба бути уважним та обережним і не нехтувати засобами захисту.


16.02.20
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^