Серйозна професія - серйозна підготовка

Сьогодні, коли служба безпеки стрімко розвивається, професія охоронця стає все більш популярною і набуває статусу престижної. Тепер влаштуватися на посаду в гарну охоронну фірму непросто - для цього необхідно володіти певними особистими якостями, спеціальними навичками і знаннями, і, найголовніше, мати документ, що підтверджує професійну підготовку. Таку підготовку і диплом кваліфікованого працівника отримують випускники Регіонального базового Сєвєродонецького ВПУ групи "охоронник, охоронець".

Охоронець - професія серйозна, тому до підготовки таких фахівців у СВПУ відносяться теж серйозно. Це і створення матеріально - технічної бази, і сучасні методики навчання, і взаємовигідна співпраця з охоронними підприємствами та їх фахівцями, а головне - стабільний викладацький склад, який визначає дуже багато чого.

Новий керівник групи з підготовки охоронників, охоронців Микола Семенович Брянченко зможе розповісти своїм вихованцям про організацію охорони об'єктів не з чуток. Його 20-річний практичний досвід у системі Державної служби охорони МВС тут не менш важливий ораторської майстерності. Те, чим майор міліції у відставці М.С.Брянченко займається сьогодні, - це логічне продовження того, чим він займався раніше.

Першим серйозним кроком у професію стало надходження в 1982 році в Воронезьку спеціальну школу міліції МВС СРСР, яка, до речі сказати, була єдиним навчальним закладом в країні, що готував фахівців охоронного профілю. За два десятиліття роботи М.С.Брянченко пройшов шлях від чергового інспектора Державної служби охорони, лейтенанта міліції, до начальника пункту централізованої охорони, майора міліції.

"Знявши" погони і пішовши в інший сектор безпеки, - роботу з підготовки охоронників, охоронців в Сєвєродонецькому ВПУ, М.С. Брянченко планує вивести навчання молодих фахівців на новий інтелектуальний і поведінковий рівень. Навчити вільно і самостійно приймати відповідальні рішення у різноманітних ситуаціях, розвивати аналітичні здібності, спостережливість, миттєво реагувати на події.

Учні групи "охоронник, охоронець" освоюють вельми специфічні предмети: правові основи, кримінальну психологію, професійну, технічну, вогневу і фізичну підготовку, основи медичних знань.

Охоронець - професія серйозна. А значить навчати і готувати таких фахівців будуть люди серйозні!

20.12.2012
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^