ПРИВІТАННЯ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Ранок 19 грудня у Сєвєродонецькому ВПУ розпочався з урочистої лінійки в головному корпусі. Втім, вона була не стільки урочистою, скільки по-родинному теплою. Адже присвячувалася Дню Святого Миколая. З цим святом всіх привітали директор училища Ю.К.Кузьмінов, його заступники В.О.Волошина, Г.М.Будна, Т.Д.Склярова. Вони відзначили, що учнівський колектив ВПУ продовжує займати лідируючі позиції серед закладів професійно-технічної освіти Луганської області. Про це свідчать успіхи в другому етапі Всеукраїнських олімпіад, Міжнародних конкурсів, в художній самодіяльності, спорті. Були вручені Почесні грамоти за такі успіхи, сертифікати переможцям нещодавнього конкурсу професійної майстерності з комп’ютерних технологій, повідомлено про матеріальне заохочення за них.

Бібліотекар училищав В.П.Матосова розповіла про те, як виникло народне свято Святого Миколая, про цю легендарну особистість, традиції, які передаються з покоління в покоління. Таку спадкоємність підтвердили учасники агітттеатру училища, які перетворилися в святкових персонажів. Вони відвідали всі навчальні групи – з вітальними піснями, віршами та цукерками. А декому нагадали й про лозинки за неслухняність. Все пройшло дотепно, весело.

Були й колективні фотографування біля головного новорічного персонажу, святкові побажання. Свято налаштувало всіх на продовження добрих справ, на те, щоб нести добро людям.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


19.12.19
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^