МЕДІАТОРИ ВПУ НАВЧАЛИСЯ ПРОТИДІЯТИ КІБЕРБУЛІНГУ

У ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" 10 грудня пройшов цікавий захід, приурочений до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Кабінет спецдисциплін цього разу став місцем проведення тренінгу за участю активістів-медіаторів. Як відомо, за допомогою Міністерства освіти і науки України та громадської організації "Ла-Страда Україна" у ВПУ створено учнівську службу порозуміння з впровадження медіації за принципом "рівний - рівному". Заняття були проведені для здобувачів освіти третього курсу групи №2 - майбутніх операторів з обробки інформації та програмного забезпечення. Тренерка, викладачка спецдисциплін Катерина Олексіївна Слєпньова, яскраво та переконливо розкрила сучасну, актуальну проблему протидії кібербулінгу, небезпек, які можуть виникнути при користуванні гаджетами, Інтернетом, зокрема, соціальними мережами.

Тренінг виявився досить насиченим, динамічним, проходив різноманітно, жваво, з використанням технічних засобів, ілюстративних матеріалів. Слухачі докладно розібралися з формами кібербулінгу, ознаками, за якими їх треба розпізнавати, правилами, за яких слід дотримуватись в таких випадках.

Особливо сподобалася всім робота в підгрупах з виконання практичних вправ. Доповіді, відповіді на питання тренерки, розповіді про особистий досвід довели: всі добре засвоїли тему й зможуть надавати іншим юнакам та дівчатам рекомендації щодо того, як поводити себе у кіберпросторі, аби не стати жертвою неправомірного розповсюдження особистої інформації, шахрайства, цькування чи інших загроз. Це допоможе нашим учням уникати конфліктів, використовувати Інтернет тільки з користю для себе, друзів, суспільства.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


10.12.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^