ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У ВПУ

У ДНЗ «Северодонецьке ВПУ» дні з 11 по 17 листопада оголосили «Тижнем безпеки дорожнього руху». Його тематика важлива для усіх: як для пішоходів, а для багатьох ще й як для майбутніх автомобілістів. Тим більш, що наше училище, готує, зокрема, працівників за такою професією.

До програми тижня увійшла низка тематичних заходів. Серед них – підготовка на конкурсних засадах майбутніми операторами з обробки інформації та програмного забезпечення буклетів «Діти на дорозі», олімпіада зі знання правил дорожнього руху, книжкова виставка «Дорожній рух, Безпека. Обережність» у бібліотеці училища, майстер-клас із надання першої медичної допомоги після дорожньо-транспортних пригод.

На «екваторі» тижня, 13 листопада, у найбільшій аудиторії училища пройшла виховна година «Безпека на дорозі – безпека життя». На неї зібралися першокурсники. Заступник директора ВПУ В.О.Волошина наголосила на необідності для всіх та кожного неухильно виконувати безпекові вимоги на дорогах, нагадала, що від цього залежать здоров’я та життя.

Змістовною, діловою й при цьому емоційною була розповідь викладача спецдисциплін О.В.Слюсаренка. Він 35 років працює в нашому училищі й вміє просто та переконливо роз’яснювати актутальні теми. Були конкретно розглянуті норми поведінки пішоходів на дорогах, пояснено, чому слід вчиняти саме так, як наказують діючі правила. Все це дохідливо ілюструвалося слайдами.

Другу частину виховної години провела фельдшер училища В.О.Бондарєва. Вона познайомила з видами травм, які можуть бути заподіяні внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Й по кожній з них були надані інструкції щодо термінової першої медичної допомоги, яку належить надати потерпілому до приїзда лікарів. Ці поради також супроводжувалися ілюстративним матеріалом, який дозволив краще зрозуміти алгоритм та сенс дій.

Учні запевнили, що будуть з особистою відповідальністю відноситися до безпеки на дорогах.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


17.11.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^