З ГОРДІСТЮ ЗА РІДНЕ УЧИЛИЩЕ

Своє 75-річчя 31 жовтня яскраво відсвяткувало ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище». Цього дня, в міському Палацу культури зібралися теперішні й колишні учні, керівники ВПУ, педагогічний колектив, працівники технічної та господарської служб, ветерани, почесні гості, батьки, усі бажаючи, хто так чи інакше пов’язує себе з училищем, представники обласних та міських засобів масової інформації.

Історія Сєвєродонецького вищого професійного училища розпочалася ще в 1944 році, коли на базі тресту "Лисхімпромбуд" була організована школа фабрично-заводського навчання. Сюди йшли здобувати поважні професії штукатура, маляра, зварника, каменяра-монтажника великоблочного будівництва. Випускниками збудовані промислові підприємства Сєвєродонецька, Лисичанського нафтопереробного заводу, школи, Палаци культури, житлові масиви рідного міста.

Святкові урочистості розпочалися саме зі спогадів про пройдені етапи. Цьому були присвячені відеофільм, вітальний виступ директора ВПУ Ю.К.Кузьмінова. Він нагадав, що наше базове регіональне училище об’єднало колишні ПТУ №23 та 24, ПТУ №1 та ТУ №101 й зараз підтверджує високий рівень підготовки фахівців.

Заступник голови облдержадміністрації К.М.Безгинська відзначила: «75 років для навчального закладу - це поважна та вагома дата. Вам є чим пишатися. У вас мудрий керівник, кваліфіковані педагогічні працівники, гарні вихованці. Впевнена, що попереду вас очікують нові горизонти, нові звершення. До кінця цього року на базі вашого навчального закладу планується відкриття навчально-практичного центру з професій слюсарного спрямування". Колективу училища та його кращим співробітникам були вручені відзнаки Луганської обласної державної адміністрації.

З привітаннями виступили й в.о. міського голови В.П.Ткачук та депутат міськради А.А.Гавриленко. Вони вручили ряду працівників ВПУ Почесні грамоти від міської ради.

Особливої пошани, подарунків удостоїлися ветерани ВПУ - ті, хто десятки років сумлінно віддавав знання та енергію розвитку училища, вихованню його учнів. Згадали та вшанували хвилиною мовчання тих, хто був невід’ємною частиною великого колективу училища.

Прийшли привітати колектив представники Департаменту освіти і науки ОДА, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Луганській області, міського відділу освіти, директора професійних закладів міста, інші колеги-освітяни. Йшлося не тільки про навчання, підготовку до праці, а й про велику, всебічну виховну роботу, яка проводиться у ВПУ, й також були нагороди, пам’ятні подарунки.

Голова обласної Федерації профспілок та профспілкової організації об’єднання «Азот» (до складу якої входять співробітники та учні ВПУ) В.С.Черниш у своєму виступі підкреслив значення багаторічної дружби «азотівців» й колективу училища, теж вручив нагороди. Учні ВПУ жваво відгукнилися на його пропозицію піднятися на сцену та всім разом висловити вдячність наставникам.

Було багато квітів, оплесків, посмішок, пам’ятних фотографувань. На чудово оформленій сцені протягом усіх ювілейних урочистостей гарний настрій та святкову атмосферу присутнім дарували студентські таланти ВПУ та колективи міського Палацу культури. Учасники свята із задоволенням спілкувалися, обмінювалися спогадами, добрими побажаннями.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


05.11.19
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^