ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ПРИСВЯТИЛИ «КОЗАЦЬКУ НАСНАГУ»

У спортивній залі ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» 9 жовтня відбувся перший етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага». У ньому прийняли участь хлопці-другокурсники нашого училища.

Пролунав Державний Гімн України. Заступник директора училища Т.Д.Склярова, яка очолювала судейську колегію, поздоровила усіх с наступними святами, нагадала, що 14 жовтня відзначається не тільки День захисника України. Він святкується у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Ведучі прочитали вірші про славні традиції нашого народу.

Молодь оплесками зустріла гостей: представників міського військомату О.В.Доценка, батальйону патрульної поліції «Луганьск-1» І.Д.Прокоф’єва, головного спеціаліста обласного Навчально-методичного центру профтехосвіти В.В.Донченка. Викладач предмету «Захист Вітчизни» М.С.Брянченко після урочистого параду команд разом із суддями О.Д.Сольоним та А.Г.Мусієнком провів різноманітні змагання.

У них взяли участь команди «Легіон» навчальної групи 9, «Отамани» групи 10 та «Козаки» групи 11. Спочатку вони мірялися силами, швидкістю та спритністю в естафеті, де кожному треба було не тільки чітко виконати досить складні спортивні вправи, але й обігнати суперників.

Цікаво, з перемінним успіхом пройшли змагання «Підіймай козака», «Транспортування потерпілого», «Втеча з полону». Потім свою майстерність у конкурсі капітанів продемонстрували Владислав Сидоренко, Денис Пасічник та Данило Сажко. Крім суто спортивних вмінь, вони довели й добру допризовну підготовку: розбирали та збирали учбовий автомат, влучали з гвинтівки у повітряні кульки.

Особливо азартним виявилося перетягування ливні. Сили були приблизно рівними, але у підсумку перемогла найбільш злагоджена сімка хлопців з одинадцятої групи. Майбутнім операторам така перемога вдалося вперше.

За загальним рахунком вони посіли третє місце. Майбутні електрогазозварники з десятої групи стали другими призерами. А переможцями за загальними підсумками визнані майбутні автослюсарі з групи 9.

Всі одержали нагороди: Почесні грамоти, м’ячі, солодкі призи. Й звісно – не раз чули оплески від численних уболівальників за дійсно козацькі завзяття, волю до перемоги.

За велику роботу у підготовці майбутніх захисників Вітчизни М.С.Брянченку була вручена Почесна грамота від обласного військового комісару. Тепер збірній команді ВПУ належить гідно підготуватися до регіонального етапу гри «Козацька наснага».

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


14.10.19
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^